Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Saadet Partisi Ve Milli Görüş Geleneği

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Az önce kamalak bir tv kanalında esadı savunmak için bir takla atmadığı kaldı,bunlardaki vu özgüven kendilerinden başkasını müslüman görmeme tavırları,öğrencimiz dedikleri adamlara bugün küfür etmeleri,kurdukları vakıflar ve dernekler de ,yemek yemekten göbekleri patlıyacak noktaya gelmesi,iran mecusilerine olan hayranlıkları ve her şeyi herrbakan putuna bağlayıp "hocamız bunu demişti 48 sene önce" vs gibi şirk kokan cümleleri beni benden etti artık gerçekten her siyasi kanattan hatta ateist dahi tanıdım ama bunlardaki kökleşmiş şirk kalıntıları ve kendilerini islamın tek hamisi görme hezeyanı rezili rüsvan etti kendilerini hla uslanmadılar bugün de cemaatin peşine tkılıp neler ettiklerini görüyoruz.Allah bunların zihniyetinden ümmeti korusun

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu AKP-cemaat kavgası başladığından beri bazı cemaatler/örgütler içlerinde gizledikleri pislikleri ortaya döktüler.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bugün garip bir yazı gordum avusturyalı mı avusturalyalı mı ne bı adam yazmıs türkiyede siyasal islam çokuyor gençler sadece islam istiyor gibi bir şeydi. inşallah hakıkatı yansıtıyordur. aslında bu adamlara alternatıf olma yolunda çalışmak lazım da yatıyoruz. ne bıleyım şu caps var hacının yaptıgı seyler falan gayet ıyı şeyler mesela adam gulduruyor ama dusunduruyor da ınsanları. videolar yapmak lazım guzel grafıkler falan. inşallah bu fosıllerı tarıhe gomerız de ınsanların samımıyetlerını daha fazla çalmazlar.

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bugün garip bir yazı gordum avusturyalı mı avusturalyalı mı ne bı adam yazmıs türkiyede siyasal islam çokuyor gençler sadece islam istiyor gibi bir şeydi. inşallah hakıkatı yansıtıyordur. aslında bu adamlara alternatıf olma yolunda çalışmak lazım da yatıyoruz. ne bıleyım şu caps var hacının yaptıgı seyler falan gayet ıyı şeyler mesela adam gulduruyor ama dusunduruyor da ınsanları. videolar yapmak lazım guzel grafıkler falan. inşallah bu fosıllerı tarıhe gomerız de ınsanların samımıyetlerını daha fazla çalmazlar.
Abi biz daha "darul harpte islam alametleri" gibi konularla uğraştığımiz sürece bir arpa boyu yol alamayiz. Vallaha dişaridan bakinca bazen ben bile "bu akideyi kabul etmemeleri normal" diyorum kendi kendime. Tekfir ile yatip tekfir ile kalkiyoruz.

Son düzenleme:
Üst Ana Sayfa Alt