Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Putin Filistini Destekledi

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Screenshot_20231007-154836~2.png

Son düzenleme:
İlimSeven Çevrimdışı

İlimSeven

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu adam gerçekten iyi birisi Amerika ve İsrail’e kıyasla, saygı duyulmayacak birisi değil

Zeki, akıllı, adil maalesef cübbeli hoca putinin tabrını bile gösteremedi bu konuda benim için hayal kırıklığı oldu

1E845F7B-57FC-47F7-8021-1E79AB714427.jpeg

أهل الحديث Çevrimdışı

أهل الحديث

لا إله إلا الله
Moderatör
maalesef cübbeli hoca putinin tabrını bile gösteremedi bu konuda benim için hayal kırıklığı oldu
Samimi soruyorum. Sen cidden trol musun? Bilerek veya bilmeyerek trolluk yapıyorsun ve siteden istifade edip kendini düzeltebilecekken özellikle damarına damarına basmaya çalışıyorsun. Kendini düzeltebilecek ve âhiretine faydalı olabilecek şey varken bunu yapmıyorsun. İsminin hakkını versen hem hayatını, hem ahiretini düzelteceksin belki de.

Buradaki kardeşler de çok fazla uğraştığı için zaman zaman fevrileşip sert bir tavır ortaya koyuyorlar. Şahsi algılama. Ama ben sana son defa tatlı dille nasihat ediyorum. Sana atılan hiçbir cevabı okumuyor, kör davranıyorsun. Şirk davetçisi müşrik ve kâfir birinin hakîkati sana anlatılmasına rağmen dönüp bakmıyorsun bile!
Âhiretini yakmak bu kadar basit mi senin için?

Şeyhini, hocanı bırak. Sana atılan onca yazıyı, konuyu, videoyu otur, izle. Üzerine tefekkür et. Ondan sonra istersen kalırsın, istersen de gidersin. Biz senin hoca dediğinin ne mal olduğunu zaten biliyoruz. Bilmeyen ve öğrenmeye çalışmayan sensin...

Son düzenleme:
Vҽϲízҽ Çevrimdışı

Vҽϲízҽ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu adam gerçekten iyi birisi Amerika ve İsrail’e kıyasla, saygı duyulmayacak birisi değil

Zeki, akıllı, adil maalesef cübbeli hoca putinin tabrını bile gösteremedi bu konuda benim için hayal kırıklığı oldu
Senin iyilik ölçeğin nedir? Bu tarz şeyler söyleyen biri hemen "iyi" mi oluyor?
Bunları söyleyince Rusların Müslümanlara yaptıkları hemen unutuluyor mu?
Bu kafirin teki bunları söylüyor ama acaba planı nedir? diye sorgulamıyor musunuz?

Putin eski bir KGB ajanı. Bunları söyleyecek tabi çünkü strateji yapıyor. Bazı Müslümanlar da malesef "sempatik" buluyor. Amaçlarından birine de erişiyor. Nereye baksam Putin'i öven insan var. "Helal olsun" diyen.!

Sun Tzu'nun savaş stratejisi üzerine kurduğu şu sözü çok anlamlı;
"Gerçek zafer savaşmadan kazanılan zaferdir.Gerçek önder savaşmadan kazanan önderdir."

Putin de bunu yapıyor birçok siyasi gibi.
Bir yere kadar zeki olabilir fakat Müslüman olmadığı içinde akılsız.

Peki biraz daha Müslümanları övse din kardeşim deyip bağrınıza mı basacaksınız?

"Basayev’in öldürüldüğünü öğrenen Rusya lideri Vladimir Putin tüm özel kuvvet mensuplarını KUTLADI. Putin, "Beslan’da öldürülen çocuklarımızın, Moskova içinde ve dışında gerçekleştirilen kanlı terörist eylemlerin sorumlusu cezasını buldu" diye konuştu."

Müslüman Müslümanı, kafir kafiri kutlar.
Eğer çıkarı Türkiye'ye zarar vermek ile olsa şu saniye düşünmeden yapar. Daha önce Türkiye'ye attığı füzeler gibi.

"Putin çok hasta ve cahil bir insandır. Öyle olmasa, eski Fars atasözünü dinlerdi: "Şah delirdiğinde, Kafkasya'ya savaşmaya gider!"
Şamil BASAYEV

Cübbeliye gelince, sürekli onun resmini paylaşarak kendi kendine bir şeyler anlatmaya çalışıyorsun. Buradaki herkes o şahsın ne olduğunu gayet iyi bilmekte denmesine rağmen.
Hamas sözlerinden dolayı hayal kırıklığına uğradığını söylemişsin. Fakat asıl hayal kırıklığına uğraman gereken şey o şahsın ALLAH'a şirk koşması olmalıydı.
ALLAH'a şirk koşmanın yanında Hamas nedir?! Kimdir?!

Biz Basayevlerdeniz. Dileyen Kadirovlardan olabilir.

Ekli dosyalar

• images (28).jpeg
    images (28).jpeg
    29 KB · Görüntüleme: 55
R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

Ekli dosyayı görüntüle 31599
Putin iyi biri falan değil unutmadık çeçenistana ve nice müslümanlara yaptığı zulmü ama Filistini desteklemesi bizim için iyi oldu tabiki bu arada "cübbeli hoca(!)" mı dedin sen şeytanın çocuğu o

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Putin ne zaman saygi duyulacak biri oldu yav. Putinde digerleri gibi serefsizdir.

1697561538552.png

1697561564521.png

Üst Ana Sayfa Alt