Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Pkk Kâfirleri, Çeşitli Şehirlerde Sürüler Halinde Muslümalara Saldirıyor

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Türkiyeli Selefiler tek cati altinda birlesmeli ...
once orgutlenmeli iki uc dort kisi olarak,ardindan,kendilerine emirler secmeli,bu gruplar daha buyuk gruplarda birlesmeli,sura kurulmali,bu sura tarafindan kordine edilmeli,aksi halde yapilanlar sonuc verse bile hadefe varmak cok zor olur,imkansiz nerdese,dis gucler tarafindan kullanilma potensieli yuksek
Rabbim hayirli eylesin

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2014-10-10_0-25-2.png

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
once orgutlenmeli iki uc dort kisi olarak,ardindan,kendilerine emirler secmeli,bu gruplar daha buyuk gruplarda birlesmeli,sura kurulmali,bu sura tarafindan kordine edilmeli,aksi halde yapilanlar sonuc verse bile hadefe varmak cok zor olur,imkansiz nerdese,dis gucler tarafindan kullanilma potensieli yukseonce orgutlenmeli iki uc dort kisi olarakonce orgutlenmeli iki uc dort kisi olarak,ardindan,kendilerine emirler secmeli,bu gruplar daha buyuk gruplarda birlesmeli,sura kurulmali,bu sura tarafindan kordine edilmeli,aksi halde yapilanlar sonuc verse bile hadefe varmak cok zor olur,imkansiz nerdese,dis gucler tarafindan kullanilma potensieli yukseonce orgutlenmeli iki uc dort kisi olarakonce orgutlenmeli iki uc dort kisi olarak,ardindan,kendilerine emirler secmeli,bu gruplar daha buyuk gruplarda birlesmeli,sura kurulmali,bu sura tarafindan kordine edilmeli,aksi halde yapilanlar sonuc verse bile hadefe varmak cok zor olur,imkansiz nerdese,dis gucler tarafindan kullanilma potensieli yukseonce orgutlenmeli iki uc dort kisi olarakonce orgutlenmeli iki uc dort kisi olarak,ardindan,kendilerine emirler secmeli,bu gruplar daha buyuk gruplarda birlesmeli,sura kurulmali,bu sura tarafindan kordine edilmeli,aksi halde yapilanlar sonuc verse bile hadefe varmak cok zor olur,imkansiz nerdese,dis gucler tarafindan kullanilma potensieli yukseonce orgutlenmeli iki uc dort kisi olarak,ard

böyle bir örgütlenme yok mu yani?
birde akhi mesajlarinda sorun var sanki ... ücer ücer cikiyor :)

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gaziantep Son Dakika: Binlerce halk çatışma yerine otomatik, pompalı, av tüfekleri, tabancalarla geldi, silah sesleri susmuyor. Pkk sempatizanları geri çekiliyor.
SubhanAllah, Allahualem o otomatik silahlı kişiler Cecceli aşireti mensupları. Tabiri caizse şimdi kıyamet koptu.
Kardeşim kim bu cecceli aşireti? Kısaca anlatsana

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gaziantep / Son Dakika: Karşıyaka karakoluna pkk sempatizanları tarafından silahlı saldırı yapıldı, ölü veya yaralı yok.

E Çevrimdışı

ebu zeyd el-turki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaslar form dileniyor yurt dışına açılmıyor ceplerde girmeyin numaralari despite ediyor ola bilirler bu kafile hiç belli olmaz

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hûr Ekip Asayiş ‏@HurEkipAsayis 6 dk.6 dakika önce
#SONDAKİKA RT.. Bingöl Karlıova'nın Alpiran köyünde, Rodi isimli Hüda-Par'lı PKK'li çetenin silahlı saldırısı sonucu yaralanmıştır.

Abdulkadir Şen ‏@Abdulkadir_Sen 14 dk.14 dakika önce
Son bir haftada yaklaşık 3 uçak 5 helikopter IŞİD ve Suriye direnişi tarafından düşürüldü. Esed güçleri çok sayıda kayıp verdi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gerçekten mi?ben de Tabletten giriyorum, beni de tespit ederler mi ?

Gitti artık İnterneti güvenli olduğunu düşünen mi var hala?

Adamlar (Devlet) istediği yerde istediği kişiyi bulabiliyorlar. Ya IP değiştirip gireceniz ya da her türlü sen zaten avuçlarındasın.

Yok ben hem gündemi takip edeyim hem haber yapayım, hem dua edeyim, hem eşime dostuma ayık olmalarını tavsiye edeyim diyorsan gizli kalman mümkün değil...

EN BAŞINDAN BERİ DEDİĞİM GİBİ BU OLAYLARIN SONUCUNDA YİNE MÜSLÜMANLARIN BAŞI YAKILMAYA KARAR VERİLİRSE HİÇ ŞAŞIRMAYIN. YOK EĞER HAKİKATEN OLAYLAR KONTROLSÜZSE (Kİ BEN İNANMIYOR) BURADA ŞEHİT OLAN YA DA GEBEREN PKK İTLERİ ÖLDÜKLERİ İLE KALIR, DEVLET MÜDAHELE EDEMEZ.

AMA DEDİĞİM ALLAH MÜSLÜMANLARI KORUSUN. TAYYİP FELAKETTİR, FELAKET BİR ÇOK OLAYDA DÖRT AYAK ÜSTÜNE DÜŞER

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Devletin ip numarasından , istediği kişiyi bulabileceğini tabi ki biliyorum. Ben konuyu başka anladım. Pkk lılar tespit eder anladım.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Devletin ip numarasından , istediği kişiyi bulabileceğini tabi ki biliyorum. Ben konuyu başka anladım. Pkk lılar tespit eder anladım.
Rabbim seni sevsin ve seni korktuklarından emin kılsın, seni muhafaza etsin inşallah, Abla :D :D
Tüm Müslümanlarıda İnşaAllah.
Dua Mü'minin Silahıdır.

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ne kadar içten ve güzel bir temenni .. ALlah razı olsun , Amin insallah,
Biz okula giderken babam bize her gün " okulda ya da dışarda olay olursa , sakın dewlete karşı gelmek yok ! diye uyarirdı. Sosyalist rejimden geldikleri için sanırım.
Benim de, hiç bir derneğe , hiç bir partiye üyeligim dahi yok, hatta hiç bir eyleme dahi gitmedim hiç bir olaya karışmadım. Tertemiz bir geçmişim var.
Bunun da çok yanlış olduğunu düşünmeye başladım.çünkü" Haksizlık karşısında susan dilsiz şeytandır."
Sadece , hiç yokken başımın derde girmesini istemem. O yüzden biraz korkağım. cahil cesareti yok bende, .
Bizler sıradan bir müslümanız, wallahi hayatımda görmediğim duymadığım şeyleri burda okuyup görüyorum.Belki bir gün bende sizin çizginiz de olurum.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
şu an ülkücülerin birlikte hareket edebilmesinin nedeni belli bir çatı altında toplanmış olmaları eğer içlerinde tanıdıklarınız varsa tebliğ ulaştırın selefi kardeşlerde böyle bir yapılanma olmadığı için (geçmişteki ve hala süren tc'nin el kaide politikası yüzünden) bu şu an için bence mümkün değil ama bilmiyorum neler oluyor

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
şu an ülkücülerin birlikte hareket edebilmesinin nedeni belli bir çatı altında toplanmış olmaları eğer içlerinde tanıdıklarınız varsa tebliğ ulaştırın selefi kardeşlerde böyle bir yapılanma olmadığı için (geçmişteki ve hala süren el kaide politikası yüzünden) bu şu an için bence mümkün değil ama bilmiyorum neler oluyor
Kardes bilmedigim icin soruyorum ... el kaide politikasi nasil mani oldu örgütlenmeye?

Üst Ana Sayfa Alt