Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

:):):):)oylayın bakalım ne çıkacak:):):):)

sitede en çok kimi seviyonuz??

• samanpan(1)

Kullanılan: 0 0.0%
  • samanpan(2)

• samanpan(3)

• samanpan(4)

• samanpan(5)

• samanpan(vs...)

• herbiri

• Kullanılan toplam oy
    9
deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
samanpan ' Alıntı:
menfaatçi deli.... yemem ben bi daha dün gece zehirlendim hala ii değilim ...

geçmiş olsun ahi. atın ölümü arpadan olsun derler ya hani. o misal :muhaha sen yemesende ben senin yerine de yerim kardeşim. bu iyiliği sırf seni sevdiğim için çekinmeden yaparım :muhaha bu kıyağımıda unutma, artık bukadar yalakalığa koko nun yanına birde acılı şalgam ısmarlarsın değilmi :muhaha

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
HaLiD BiN VeLiD ' Alıntı:
onu da içmem ama sen benim yerime içersin dimi ::

a aaaa nereden bildin. içim dışım bir ya ondandır. nasılda biliyormuş ahim beni... içerim tabe ya :yale maksat sırf senin gönlün olsun :hahahaa

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sorma. öyledir. ha bu arada hazır bayram, malumun çukulata ve şekerlerde gani. hem şekerde dişlere ve vücuda zararlı... sırf senin için o sağlıksız ürünlerinde üstesinden gelerim ahi, sen şekerleri topla paketyap ben almaya geliyorum

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
eee delıye bırakmadında ablacığada bırakmadınmı :ihihih :ihihih :ihihih

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ne demiş atalarımız. Samanpan dır, ne yapsa yeridir :muhaha önümüzde kurban bayramıda var. bunu acısı çıkmazmı sanıyorsun saman p a n kardeşim

Üst Ana Sayfa Alt