Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Örgün Üniversite Okumak Helal mi?

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Yok ya suratsız bir doktor olmam saygılı bir insanım ben genelde herkes sever beni özellikle yaşlılar çok sever yani hasta saygısız olursa ben de ona aynı şekilde karşılık veririm diğer konuları hiç düşünmedim ameliyat videosu arada sırada izlerim normalde enfeksiyonlu yaralara pek fazla bakamam çok kötü olurum ama enfesiyonsuz olunca pek sorun olmuyor ben şu derslerimi bir düzeltsem gerisi sıkıntı değil doktor olursam diş doktoru olurum.

Diş için, diş hekimligi fakultesine girmen gerek.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Ağız ve diş sağlığı hastanesi ayrı oluyor da fakülte de mi ayrı tıp bölümüne girmiyor mu
Sen tıp deyince diş gelmedi yani uzmanlik icin once tıp sonra diş vs okumuyorsun ki sonuçta. 5 yıllık fakulte okuyup sonra yine sinavlara girip bi bolumde uzmanlasiyon. Nihayetinde diş doktoru oluyon elbette.
2 kuzenim marmara diş okudu, beleşe onlardan iş goruyoruz. Koli koli sabun aliyolardı surekli oymak icin, 1 sene sabun oydular :D

Iyi hakkinda hayirlisi olsun bakalim.

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Sen tıp deyince diş gelmedi yani uzmanlik icin once tıp sonra diş vs okumuyorsun ki sonuçta. 5 yıllık fakulte okuyup sonra yine sinavlara girip bi bolumde uzmanlasiyon. Nihayetinde diş doktoru oluyon elbette.
2 kuzenim marmara diş okudu, beleşe onlardan iş goruyoruz. Koli koli sabun aliyolardı surekli oymak icin, 1 sene sabun oydular :D

Iyi hakkinda hayirlisi olsun bakalim.
Diploma alabilirsin ondan

Vҽϲízҽ Çevrimdışı

Vҽϲízҽ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yok ya suratsız bir doktor olmam saygılı bir insanım ben genelde herkes sever beni özellikle yaşlılar çok sever yani hasta saygısız olursa ben de ona aynı şekilde karşılık veririm diğer konuları hiç düşünmedim ameliyat videosu arada sırada izlerim normalde enfeksiyonlu yaralara pek fazla bakamam çok kötü olurum ama enfesiyonsuz olunca pek sorun olmuyor ben şu derslerimi bir düzeltsem gerisi sıkıntı değil doktor olursam diş doktoru olurum.
ALLAH hayırlı olanı nasip etsin.