Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Multimedya Arama Yardım Konusu - Neşid Ezgi Marş Ilahi Arama Motoru

hamza21 Çevrimdışı

hamza21

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum kardeşlerim. Baltayı kavrayacak cesaret yok elimde ibrahim esgisünin müzüksiz olanını arıyorum. Varmı bir yiğit yardımcı olacak

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Halid Ahmed Çevrimdışı

Halid Ahmed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum.Al qawlu qawlu sawarim Türkçe altyazılı videosu vardı,söz kılıçların sözüdür! İslam tr logosu vardı videoda :) Elinde o video bulunan paylasabilir mi?

S Çevrimdışı

Saladin1

Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaki neşidlerin adları:

Halis Hocamızı(Allah onu kurtarsın) pek sevmiyorsunuz biliyorum ama neşidi merak ediyorum, ayrıca videoda da sizi rahatsız edecek bir şey yok silmeyin

C Çevrimdışı

Cankursad

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm. İstemeyiz doğu batı gelsin İslam hakikatı biter küfrün saltanatı diye cümleleri olan bi ezgi arıyorum. Çocukluğumun ezgisi kasetlerde dinlerdim şimdi de çok bulmak istiyorum yardım eder misiniz?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Selamun aleyküm. İstemeyiz doğu batı gelsin İslam hakikatı biter küfrün saltanatı diye cümleleri olan bi ezgi arıyorum. Çocukluğumun ezgisi kasetlerde dinlerdim şimdi de çok bulmak istiyorum yardım eder misiniz?

Aleykumselam kasedin ismini hatırlıyor musun

osman1987 Çevrimdışı

osman1987

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum.İnternette İbni Kayyıma ait bir neşid vardı ama artık bulamıyorum.Bu neşidin videosu veya adres linki olan varsa yardımcı olur musunuz?

Dediler ki,
Şeyhlerimize karşı çıktın..
Oysa kendileri Hakk'a karşı çıkışlarını önemsemediler..!
Ben onlara muhalefet ettim.
Onların Kuran'a muhalefet ettikleri gibi..
Onlar Rasul'e muhalefet ettiler,
Ve Rasul'e olan sevgimden bende onlara muhaledet ediyorum.
Ne tatlıdır er-Rahman'a muhalefet edenlere muhalefet etmek.!
Onları bizi kınarken görürsün.
Oysa bu Allahtan gelen hidayetin belirtisidir!"

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
Yusuf Al-Turki Çevrimdışı

Yusuf Al-Turki

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm benfr bir neşid arıyorum ismini tam hatırlamıyorum sanırım Ruslar'dır cariyemizdi sözleri biri
İngiltere'dir köpek fransa'dır Öğrenci diye

Üst Ana Sayfa Alt