Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kardeşler Ben de Geldim...

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselemu aleykum ve rahmetullahi ve beraketühü ve mağfiratühü...

Kardeşler ben de geldim...
Rabbim hayır yolunda bizi birbirimize destek,şer yolunda engel kılsın!

Tüm bağların kopup sadece TAKVA bağıyla birbirine bağlanmış olan CAN KARDEŞLERİN arasındaki İMAN bağının ebedi kalacağı o dehşet kıyamat gününe kadar kardeşliğimiz ebedi olsun ve o günde devam etsin!

Buluşma yerimiz Dünaya'da en hayırlı mekanlar,ahirette de FİRDEVS olsun!

Ayrılık sebebimiz sadece ŞEHADET birleşme gayemiz de ŞEHADET'E,RIZAY-I İLAHİ'YE VE FİRDEVS'E götürecek herşey olsun!

AMİN!AMİN!AMİN!

Sizleri katında emanetleri zayi etmeyen Rahim-i Rahman'a emanet ediyorum...

E.A!

A Çevrimdışı

ankakuşum

Üye
İslam-TR Üyesi
hşgelldin kardeşimmmmmmmmm ...............

inşALLAH firdevs cennetlerde buluşuruz CENNET bizi özlesin ......... :crycry :crycry

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ve aleykum es selam kardeşim.Siteye hoş geldiniz.Maşallah ne güzel dua etmissiniz.Allah razı olsun..Rabbim teala bizleri cennetinde gölgelenlerden eylesin.

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ankakuşum ' Alıntı:
hşgelldin kardeşimmmmmmmmm ...............

inşALLAH firdevs cennetlerde buluşuruz CENNET bizi özlesin ......... :crycry :crycry

E.A!

Hoşbulduk kardeşimmmmmmmmmmmmm,hoşluk getiririz inş.. siteye..

AMİN!AMİN!AMİN!!!!!

E.A!

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tuençise ' Alıntı:
a.s hoşgeldin kardeşim ....

E.A!

Hoşbulduk kardeşim!
Sabahtan beri özel mesajına karşılık sana özel mesaj atmak için uğraşıyorum bi türlü olmadı,beceremedim...
Sorunun cevabını buraya yazmamda bir sakınca yoksa yazayım inş..
Uygun mu kardeşim?Cevap beklyrm inş...

E.A!

U Çevrimdışı

uksimu

İyi Bilinen Üye
Frm. Yöneticisi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
ve aleykum es selam kardeşim.Siteye hoş geldiniz.Maşallah ne güzel dua etmissiniz.Allah razı olsun..Rabbim teala bizleri cennetinde gölgelenlerden eylesin.

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:

E.A!

Hoşbulduk İslam4ever abi...
Ben sizi Mücadeleden tanıyorum,abi dememde bir sakınca yoktur inş...

Dua etmeyi ilmi çook kuvvetli ve dua ettiği zaman duası kabul olan birinden öğrendik.
Yerlerin ve göklerin Öğretmeni olan Rabbimizin yetşiştirdiği,yetim bulup barındığı ve asla kendisine gücenip darılmadığı O biricik ÖNDERİMİZ,REHBERİMİZ,PEYGAMBERİMİZDEN aldık dua dersini...Elh...

İstiyoruz ki Rabbimiz dularımızda SAMİMİ olmayı bize lutfetsin ve hayır dualarımıza icabetini geciktirmesin!
Amiin!!!

Siteyi çok beğendim Allah razı olsun...
Her şeyden önce MAVİSİ insanı rahatlatıyor maş...
Dünya mavisi böyleyse FİRDEVSİN MAVİSİNİ hayal bile edemiyorum...
Rabbim beraberce güzel çalışmalara imza atmayı lutfetsin bize!
Amiiin!!!

E.A!

A Çevrimdışı

ankakuşum

Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmü Beyruha ' Alıntı:
!sLaM4eVeR ' Alıntı:

E.A!

Hoşbulduk İslam4ever abi...
Ben sizi Mücadeleden tanıyorum,abi dememde bir sakınca yoktur inş...

Dua etmeyi ilmi çook kuvvetli ve dua ettiği zaman duası kabul olan birinden öğrendik.

Yerlerin ve göklerin Öğretmeni olan Rabbimizin yetşiştirdiği,yetim bulup barındığı ve asla kendisine gücenip darılmadığı O biricik ÖNDERİMİZ,REHBERİMİZ,PEYGAMBERİMİZDEN aldık dua dersini...Elh...

İstiyoruz ki Rabbimiz dularımızda SAMİMİ olmayı bize lutfetsin ve hayır dualarımıza icabetini geciktirmesin!
Amiin!!!

Siteyi çok beğendim Allah razı olsun...
Her şeyden önce MAVİSİ insanı rahatlatıyor maş...
Dünya mavisi böyleyse FİRDEVSİN MAVİSİNİ hayal bile edemiyorum...
Rabbim beraberce güzel çalışmalara imza atmayı lutfetsin bize!
Amiiin!!!

E.A!

ewet forumun mavisi muhteşiem ben bir mavi sevdalısı olarak çok beğendim
rabbim razı olsun.......................

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
uksimu ' Alıntı:
!sLaM4eVeR ' Alıntı:

E.A!

Hoşbulduk kardeşim...Allah razı olsun...
Güzel çalışmalarımız olsun beraberce FİRDEVS vesilesi olacak!Amiin!!!

E.A!

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Abi demenizde sakınca yok..Allah razı olsun..

Elhamdulillah mavimsi insanın içini açmaktadır.inşAllah hayr adına birbirimizden faydalanırız.

Bizlerede dua ederseniz sevinirim..Daualar olmazsa Rabbimiz bizleri neylesin..Dualar ki ibadetin özüdür..Rabbim bizlere dua ilmini versin.Amin..

G Çevrimdışı

gıfari

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm ve rahmetullahi ve beraketüh...

Kardeşlerim hamd olsun ben de geldim. Sitemizin bir kaç günlük yokluğu şahsen beni üzdü çünkü başlatmış olduğumuz çalışmaların bana çok faydası oluyor. Şimdi de açılmış olmasına çok sevindim... Allah'ın izniyle çok güzel çalışmalara bu güzel sitenin vesilesiyle hep birlikte adım atarız.

Sitenin yeni görünümü hoş olmuş . Yalnız alışması biraz zaman alacak sanırım.

Rabbim kendisinin yolunda olan gayretlerimizi ve başarılarımızı artırsın (amin).

Selamun Aleyküm.

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ğıfari ' Alıntı:
Selamun Aleyküm ve rahmetullahi ve beraketüh...

Kardeşlerim hamd olsun ben de geldim. Sitemizin bir kaç günlük yokluğu şahsen beni üzdü çünkü başlatmış olduğumuz çalışmaların bana çok faydası oluyor. Şimdi de açılmış olmasına çok sevindim... Allah'ın izniyle çok güzel çalışmalara bu güzel sitenin vesilesiyle hep birlikte adım atarız.

Sitenin yeni görünümü hoş olmuş . Yalnız alışması biraz zaman alacak sanırım.

Rabbim kendisinin yolunda olan gayretlerimizi ve başarılarımızı artırsın (amin).

Selamun Aleyküm.

VE ALEYKUMSELAM KARDEŞİM...
Gelişin bizi çok mutlu etti,
Allah da seni umduğun ve ummadığın dönemlerinde mutlu etsin!!!

E.A!

M Çevrimdışı

mumcusongul

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim hoş geldin. bende senin gibi yeni katıldım.inşaallah daha iyi olacağım katılım olarak.

Üst Ana Sayfa Alt