Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kaddafi’nin Cesedi! |FOTO|

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kaddafiyi savunmuyoruz Bundan Allaha Sıgınırız. Emin olabilirsin ki Biz her Tagutun ortadan kalkmasına seviniriz. Sadece Bu işin cambazları ile aynı karede olup onların ekmeklerine bal surmek siyasi bir yanılgıdır. Ben buna dikkat cekiyorum yoksa Kaddafi öldüğü için ailecek üzülmüş felanda değiliz.!

guzel kardesim her defasinda KADAFIYI SAVUNMUYORUZ DIYORSUN VE BUNDAN ALLAH SWT YA SIGINIYORSUN .. O zaman sorun ne? birileri kadafinin olumune sevindi diye biz sevinmeyelimmi? yada kadafinin olumu dunya uzerindeki akbabalarin kafir devletlerin isine geldi diye uzulelimmi?

saddam kopegi asildiginda ayni sorun vardi onun olumu birilerine muhakkaki yaradi bunlar kafirlerde olabilir, haclida olabilir, siyonistlerde olabilir, burasi bizleri ilgilendirmez bizi ilgilendiren BIZIM BAKIS ACIMIZA GORE ( ALLAH SWT BUNLARIN OLUMUNE SEVINMEMIZI BIZE HARAM KILMIS ISE SEVINMEYIZ YOK BUNA BIR DELIL YOK ISE VALLAHI BEN SEVINIYORUM ) zaten musluman gorsek rahmet okurduk ki ZALIM olasalar dahi, ama bunlar hem zalim hem kafir, haclinin bu duruma bakisi beni alakadar etmiyor beni ilgilendiren kisim belli ..

bugun fetullaha laf edersin HEMEN CIKIP ISTE KAFIRLERIN EKMEGINE YAG SURMEYIN DERLER, HUKUM ALLAH SWT NINDIR DERSIN SANA HARICIMI OLDUN DERLER, BIRILERI BIR LAFTAN YAG CIKARACAK DIYE KONUSMAYALIMMI?

bugun ALLAH BIRDIR DEMEK BIRILERININ EKMEGINE YAG SURUYOR DIYE ALLAH SWT IKIDIRMI DIYELIM (HASA)

MUHAKKAK KI HER GORUS BIRILERININ EKMEGINE YAG SURUYOR OLABILIR ..BUGUN HACLIDA SIYONISTLERDE BU OLUMLERDEN ZEVK DUYABILIR AMA BENIM SADDAM VE KADAFI GIBI KOPEKLERIN OLUMUNE SEVINMEME ENGEL DEGIL ..

sen ovmuyorum diyor DURUYORSUN .. tamam ovmuyorsun ben anladim sahsima ama anlamadigim BIZDEN NE ISTIYORSUN ? NE DEMEMIZI BEKLIYORSUN ? simdi ben sevindim kadafinin fare gibi oldurulmesine RAHMANA HAMDOLSUN, allahuekber, sevindim kardesim simdi ne yapmami istiyorsun? onu yaz bilelim insaallah ...

ayrica konunun suudla alakasi ne ?

buda yeni moda, buna laf ettin, bunada et.... TAMAM EDEYIM SUUD KRALIDA amerikan usagi PIS BIR KOPEKTIR ( bugun suudda cihattan bahseden her alimin basina ne geldigini biliyoruz) .. icin rahatladimi? simdi kadafiye sovme hakki kazandimmi? subhanallah konu nerelere geldi ... ama unutma suud kralina sovmekte muhakkak ki birilerinin isine geliyor..

Üst Ana Sayfa Alt