Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Z%C3%BClkarneyn-evren.jpg

Z%C3%BClkarneyn-evren.jpg

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akhım belkı uzun iş olacak ama foto eklem konusunda chrome yı kullanmanı tavs ederım çok daha pratık firefox ta farklı ekran cıkıyor ve resım yayınlanırken küçük yayınlanıyor son ekledıgım resım 600x640 ebatlarında ve sorunsuz

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
T Çevrimdışı

The Zulkarneyn

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Chrome yi kurdum tafsiye üzerine sorun haloldu demek ki Firefox sorun çıkartabiliyor sağolun ahiler :)

Muzzammil Çevrimdışı

Muzzammil

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Assalamu alaikum.

Son gunlerde Gul Yarasi'na birsey yukleyemez olduk, tekrar tekrar yuklemelerimizde dâhi sorun yasiyoruz.
Yukleme basarili olunca bu sefer ya video oynamiyor ya da videoyu tanitan kucuk resimleri secemiyoruz, yâni hep Video Converting yaziyor.
Muzdarib oldugumuz diger bir husus ise yine Gul Yarasi'ndaki kullanici kisminda Video fonksiyonu calismiyor, yâni yukledigimiz videolari tekrar duzenleyemiyoruz ya da silemiyoruz.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam muzzammil akhim ALLAHın izni ile düzelicek

geçen islam akhi ile onun hakkında konuşuyorduk bazı sıkıntılar var bu sebepten dolayı gülyarasını bakıma alamıyorlar

ALLAH kolaylık versin kardeşlere

Muzzammil Çevrimdışı

Muzzammil

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Amin Muhajir akhi, kardeslerimizin isi hic de kolay degil, buradan goremedigimiz mesakkâtleri ile onlar ugrasiyor, Rabb'imiz yardimcilari olsun, islerini onlara kolaylastirsin ve hayirli islerinin bereketini arttirsin, amin.

KivirciX Çevrimdışı

KivirciX

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum

Açmak istediğim bir konu var . Forumda yetersiz mesajım olduğundanmıdır anlamadım fakat. Herşeyi yazdıktan sonra başlık ekliyorum ve konuyu aç'a basınca . En az 3 tag ekleyin diyor. Kelimelerin arasında " , " koyarak da " ; " koyarak da denedim olmadı. Yardımcı olurmusunuz inşallah.

A Çevrimdışı

Avukat Sıtkı

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Merhaba
anasayfanın alt bölümünde son 24 saat içinde forumu ziyaret eden üyeler arasında 'tofmargot' ismi ve rengi dikkatimi çekti. Tıklayınca giriş yasak yazıyor. Sizce bu bir hacker olabilir mi?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Merhaba, ilgin ve uyarin icin tesekkür ederim.

O üye dogum tarihi girerken 2006 diye girmis, bu tür forumlarda 13 yas alti üyeligi kabul etmiyor ve misafir konumunda üye oluyor, simdi üyeyi düzenledim ve normal üye oldu.

Sorun yok elhamdulillah

bugme nicki, yasaklanmis bir nick.

S Çevrimdışı

Salman Raduyev

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
abi eskiden konuların başlıkları neredeyse tamamı gözüküyodu şimdi 2-3 kelime birde bana ters geldi sağda alışmışız ne zamandır ondan garipsedim heralde.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamünaleyküm.
Allah sizden razı olur inşaAllah,amellerinizden dolayı,siteniz çok güzel maşaAllah
şöyle bir ekleme olsa daha iyi mi olur? acaba diye düşündüm.
mesela siteye girerken otomatikmen neşidler ve kuran okunsun sırasıyla.buna benzer birşey başka sitede radyo olarak yapmışlardı.
bu site de için olsa iyi olabileceğini düşünüyorum.Tabi radyo değilde neşid ve kuran. :)

Son düzenleme: