Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru İslami Android Uygulamaları Yapmayı Düşünüyorum, Fikir ve Tavsiyelerinizi Alabilir miyim?

E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum akhiler,

Google playde islami e-kitap,neşid,duvar kağıdı vs tarzında uygulamalar yapmak gibi bir planım var.
Bu uygulamalara reklam vs koyup bir gelir elde etmeyi düşünüyorum.İlimiz de 3 katlı bir mescid/medrese yapılacak.Bu gelirle katkım olabilir diye düşünüyorum.Tabii ki indiren çok olursa...

Sizden isteğim bu alanla ilgili bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen veya fikirleri olan varsa fikirleri de değerlendirebiliriz...

Allah razı olsun :srnsml:

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
içeriği berbat olmasına rağmen ezan vakti için şu programı kullanıyorum
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobilexsoft.ezanvakti

içindeki uygulamalar fikir verebilir.
Ezan vakti,
Kıble yönü,
yakındaki camiyi bulma
( bi programda vardı ama şimdi hangisi olduğunu bulamıyorum. Sanırım bunun önceki versiyonlarından birindeydi.) özellikleri çok talep görmesine neden olabilir

Bunda En çok beğendiğim
Ezan vakti, hatıratıcı, tek tuşla sesi kapatması, istenirse ezan oknunca otomatik sessize alma, gps ten bulunduğun noktaya göre vakti otomatik göstermesi,
Kıble yönü,

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam ahi, ahi zaten ücretsiz olan uygulamalarda zorunlu reklamlar var, biz de insaAllah bu konuda calisiyoruz, hem forumdaki konular icin hem de kitap uygulamasi icin ancak henüz düzgün bir uygulama yapacak kapasiteye gelmedik, gelisme olursa fikir alisverisi yapabiliriz.

Üst Ana Sayfa Alt