Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İslam-TR Size Neyi Çağrıştırıyor?

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
"Islam-tr.net"'e daha yeni üye oldum, üye olmamim nedenlerinden; bu sitenin bana islami, kardesligi ve birligi cagristirdi. Islam üzerinde konusmak, uzun zamandir, ozlemini cektigim bir tema sanki. Hep icimizde bir yerlerde olup, fakat sadece bazi zamanlar sohbetlerde veya camilerde konustugumuz birsey. Guncel hayatimizda bile, islamdaki "farzlarimizi" vb. görevlerimizi artik cogunlukla spontan bir sekile cevirmisiz malesef. (bu herkes icin gecerli degil elhamdullillah, bazilari masallah husuu icinde yapa biliyorlar). Fakat ben bunda cok zorlaniyorum. MAlesef namazlarimiz bile hemen kilip, sonrada biraktigimiz birsey. Bu site sayesinde siz abiler, ablalar ve kardeslerimiz sayesinde insallah bu problem ortadan kalkar. Bu siteye uye olmamiz insallah islami hususlarda daha buyuk bir bilgiye sahip olmamiza yaprdimci olur (allahin izniyle). Hepinii Allahin selamiyla selamliyorum ...

amin...
kardesim, hosgeldiniz... insaAllah sizede bizede hayr getirir
selametle

yağmur@hicret Çevrimdışı

yağmur@hicret

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
stede yenym konlara cvp veremesemde tabiiki şimdilik DELİLLERİ VEREREK yaklaşması ardından gelen güvenim ve kütüphanem diyoruum

Ayaz Çevrimdışı

Ayaz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
çok şey çağrıştırıyor.islam Allah peygamber kulluk vazife...sürüp gidyor :)

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Pc başında geçirdiğim, belki en dolu dolu vakitleri yaşadığım site

C Çevrimdışı

ceyar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Çok "cahil" olduğumu anladım. Aslında cahil kelimesi de yetersiz, ama bu eksikliklerimi ve yanlış bildiklerimi bu forum sayesinde öğreniyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.