Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İslam-TR Size Neyi Çağrıştırıyor?

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:mücahit evt bende fark ettim söyle bakim niye aktif degilsin? . :mücahit

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
KARDEŞ MALESEF VAR SAYMAYA KALSAK AKŞAM OLUR SİTEYE LAFIM DEĞİL HA BAZI ÜYELER

kardes elimizdeki parmaklarimiz bile birbirinden farkli degilmi? arada (belki) olabilir ama "saymaya kalksak aksam olur" sözüne karsiyim, varsa sayet görülmeyecek kadar azdir. milliyet degil ISLAMIYEttir burada ins. anlamissindir.
zira cogu öyle olsaydi site otomatikman oraya kayardi, ama Elhamdulillah dim dik islam yolunda ins.

selametle

M Çevrimdışı

MUHAMMEDİ

Üye
İslam-TR Üyesi
kardes elimizdeki parmaklarimiz bile birbirinden farkli degilmi? arada (belki) olabilir ama "saymaya kalksak aksam olur" sözüne karsiyim, varsa sayet görülmeyecek kadar azdir. milliyet degil ISLAMIYEttir burada ins. anlamissindir.
zira cogu öyle olsaydi site otomatikman oraya kayardi, ama Elhamdulillah dim dik islam yolunda ins.

selametle

BENİ YANLIŞ ANLADINIZ KARDEŞ YANİ ARAYIP SAYSAK DEMEK İSTİYORUM

ARAMIZDAKİLER HEP MÜMİNDE OLMAYABİLİR ONU ANCAK ALLAH CC BİLİR

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
EVET KARDEŞLERİM BANA CİHAD I HATIRLATIYOR BURASI ŞİMDİYE KADAR GEZİP GÖRDÜĞÜM SİTELERDEN ÇOOK FARKLI GELİYOR BANA. KARDEŞLİK GÜZEL... KONULAR GÜZEL ..HERKESTEN ALLAH CC RAZI OLSUN SELAM VE DUALARIMLA

M Çevrimdışı

mesut66

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Gerçek bir ubudiyet nasıl olmalıdır gerçek bir islami yaşantı nasıl yaşanır aklıma şu an bunlar geliyor...

B Çevrimdışı

bilinmez

Üye
İslam-TR Üyesi
islam,Allah indinde tek olan din....tr, türkiyenin kodu...net..internet....ama bu internet adresi ortamında ne olduğumu ve ne olmadığımı öğreniyorum Rabbim in yardımıyla ve sebeb ettikleri ile RABBİME ŞÜKÜRLER ,YARDIMCI OLAN MÜMİN KARDEŞLERİMETEŞEKKÜRLER

S Çevrimdışı

SK_2010

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
"Islam-tr.net"'e daha yeni üye oldum, üye olmamim nedenlerinden; bu sitenin bana islami, kardesligi ve birligi cagristirdi. Islam üzerinde konusmak, uzun zamandir, ozlemini cektigim bir tema sanki. Hep icimizde bir yerlerde olup, fakat sadece bazi zamanlar sohbetlerde veya camilerde konustugumuz birsey. Guncel hayatimizda bile, islamdaki "farzlarimizi" vb. görevlerimizi artik cogunlukla spontan bir sekile cevirmisiz malesef. (bu herkes icin gecerli degil elhamdullillah, bazilari masallah husuu icinde yapa biliyorlar). Fakat ben bunda cok zorlaniyorum. MAlesef namazlarimiz bile hemen kilip, sonrada biraktigimiz birsey. Bu site sayesinde siz abiler, ablalar ve kardeslerimiz sayesinde insallah bu problem ortadan kalkar. Bu siteye uye olmamiz insallah islami hususlarda daha buyuk bir bilgiye sahip olmamiza yaprdimci olur (allahin izniyle). Hepinii Allahin selamiyla selamliyorum ...