Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Imza Ve Avatar Puanlamaca :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
z@rip ' Alıntı:
avatarla senin ne alıp veremediğin var ki
ünlü güreşçimiz Yaşar Doğu

s.a. kardesim bana vermis oldugun puan yada vermedigin puan degil benim sorunum benim anlatmak istedigim daha dogrusu bu form burasi nasil bir yer :vavaaaa islami dimi evet ve onun icindirki benim dusunceme gore resim yerine daha guzel bir sey ekleyebilirdin ve biz bunu tartismazdik ISLAMIYET GIDIYOR MUSLUMAN DIN KARDESLERIMIZ OLUM LE YATIP OLUM KORKUSUYLA KALKIYOR ZAMAN GIDIYOR BENIM SORUNUM BU BIZ BURDA NE YAPIYORUZ BIR avater yuzunden konusuyoruz su an nerede kimler savasiyor kimler olume gidiyor ISLAMIYET NEREYE GIDIYOR BUNLARI TARTISALIM BUNLARA PUAN VERELIM BEN SAHSEN KENDIME 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0..............................

VERIIYORUM NEDEN MI NE YAPIYORUZ ALLAH ASKINA SIZ SOYLEYIN NE :vavaaaa BIR CABAMIZ MI VAR BIR SAVASIMIZ MI HANI NERDE KIMDE BIZ HALA UYUYORUZ UZGUNUM HALA OYUNLARLA VAKIT GECIRIYORUZ

FARZETKI BURADA GENC BAYANLAR TAKILIIYOR OLUR YA OLMAZ DEMIYELIM VE RESIM HOSUNA GITTI VE BU RESIM DE GURESCIMIZ HAYATTA ISE ALLAH YOLUNU ACIK ETSIN DEDIM YA TANIMIYORUM VE GONLU ORALARA KAYDI O ZAMAN NELER OLABILIR BUNLARI DUSUNUYORMUYUZ NEFSIMIZ OKADAR MI TEMIZ BIZLERIN

YANLIS ANLADIYSAN EGER HAKKINI HELAL ET KARDESIM BENIM DERDIM DAVAM DIN KARDESLERIM DEGIL bir avatar da degil bizim davamiz ISLAM OLMALI DUA OLMALI BUGZ OLMALI VE GEZINDIGIMIZ SU YERDEN KENDIMIZE ALMAMIZ GEREKEN SEYLERI ALIP UYGULAMA OLMALI

OGRENMEK OLMALI VE OGRETMEK BIZIM DAVAMIZ BIRLIK OLMALI

RABBIME EMANETSINIZ HAKKINIZI HELAL EDIN OLURMU

SIZLER HEPINIZ KARDESIMSINIZ

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hazal teyzecik haklı kardeşler... sitemizde zaten avater olarak şahsi resimerin yada cezbetmeye meylettiren resimlerin kullanılması yasaktır. hazal kardeşimiz vesilesiyle birkezde biz hatırlatmış olalım... lütfen biraz daha özen gösterelim bu tür hususlara ... :huhuuhuu

Z Çevrimdışı

z@rip

Üye
İslam-TR Üyesi
hazal35 hocam saygısızlık yapmak istemem tabi size ve siz gibi kardeşlerime ama burası islami bir site
gidin o zman ne işimiz nette
gidelim islamı bilmeyen bi ülkeye
orda anlatalım
burası zate islamı birebir bilmesekse, aciz olsakda biraz biliyoruz İslam dinini
ne yapalım o zman
mesela ben ve ben gibi bi kaç arkadaş
bir sürü siteye üye olup islami makale gönderip o siteden hemen çıkıyoruz
islamı anlatmaya çalışıyoruz bi yerlerde
ben en başta söyledim
islam-tr oyun sitesi olmaya başladı
bunu değiştirelim diye ama 2-3 üye hariç kimse yanaşmadı
niye?
oyun daha basit geldi çünkü nefislerimize
konuşmak lazım bunları
hııı
güreşçi abimizi koyduk oraya
örnek aldığımız için koyduk
kaç yıl önce Allah ın rahmetine kavuşmuş bi abimizdi
orda suçluydum bunun için hakkınızı helal edin ama diğer söylediklerinize katılmıyorum
siz de hakkınızı helal edin
ves-selam..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tamam. zarip. haklıya haklısın denir. burada oyun oynanmayacak diye bir şey yok. sadece islami bölümlerdede katılımın olması gerektiği ve islamı sadece forumda değil gerçek hayatta da aktif olarak yaşamak gerekliliği ile alakalı bir sitem içerisinde bulundu teyzecik.
bunepeki.gif

Z Çevrimdışı

z@rip

Üye
İslam-TR Üyesi
ben hazal hocama birşey demiyorum
mesajlarına baktım o da bi çok kez imza avatar oynu oynamış
bunu o andaki duygusallığına veriyorum
büyük ihtimalle o andan kardeşlerimizle alakalı acı bir olay duydu veya aklına geldi onun için karşısına ben çıkınca ::

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
biras öle oldu... duygusal bir teyzeciktir hazal teyzecik ::

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
belki bu sitede gerçek anlamda islam yaşanmaz ama en azından gerçek islam anlatılabilir... bundan sonrası sizlerin elinizde teyzecik. burada ciddi konuların anlatıldığı bölümler ve o bölümlere katılımlarda var. oralarda verilen bilgilerin öğrenilip yaşanmasıda hepimize düşüyor. asıl islam işte oradan belli olur... yoksa oynanan oyunda yada güldüren mizahta değil ::

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
avatar şekeristeyen cucuk kızlar gıbım

8 puan

ımza ıse maşAllah guzel onada 9 puan :))

A Çevrimdışı

afra_nur

Üye
İslam-TR Üyesi
:) cok puan vermişsin raba bunu sorcam daha snra sana niye bu kadar cok verdin diye..

imza:8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt