Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Imam Hatipara

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Yok hocam bu arkadaş Ebu hanzalanın videolarını izleye izleye kafayı yiyecek. Durum onu gösteriyor
Bilip bilmeden konuşma umarım ebu hanzalacılara yaptığınız bu muameleyi kafirlere de yaparsıniz bukadar da olmaz yani pes artık

Konuyu dönüp dolaşıp Ebu hanzalaya sen getiriyorsun ben değil

Bukadar kin ve düşmanlık görmedim ben hiçbir müslümandan

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Ortalığı karıştırmak için gelmedim buraya. Kendisi zaten ebu hanzalayı sevdiğini dolaylı yoldan az önce itiraf etti ))
Sana demedim kardeşim. :) ben latife olsun diye ortaya attım. Bu cümle hoşuma gidiyor o yüzden kullandım. Usame kardeşimizi anlamaya çalışalım. Meramını anlatsın bakalım. Usame kardeşim okul meselesi ile alakalı forum da oluşturulmuş bir konu var.
Çözüldü - Tağutun Okullarına Çocuk Yollamak Caiz mi?

Okuduktan sonra bunada bakabilirsin

Hawkeye Çevrimdışı

Hawkeye

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sana demedim kardeşim. :) ben latife olsun diye ortaya attım. Bu cümle hoşuma gidiyor o yüzden kullandım. Usame kardeşimizi anlamaya çalışalım. Meramını anlatsın bakalım. Usame kardeşim okul meselesi ile alakalı forum da oluşturulmuş bir konu var.

okumuştum onu. Arkadaş onu okumayınca ebu hanzalacı olduğunu düşündüm ve ortaya attım.

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

Ben direkt gönderdiğin videoyu izledim de ben zaten seni tekfir etmiyorum yani

Üst Ana Sayfa Alt