Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ibn Teymiyye kitaplığı (28 kitap)

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum, ahiler linke tıkladım açılan sayfada DOSYA İNDİR seçeneğine tıklıyorum fakat indirme işlemi başlamıyor ?

SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

Şeyhulislam İbn Teymiyyenin 28 adet e-kitabı:

Dua ve Tevhid
El-Munteka
Fark
Hapishane Mektupları
Kalb Amelleri
Kıyas
Kulluk
Mecmuul Feteva 3, 4, 9
Tefsir Usulü
Müşkil ayetler tefsiri
Raful Melam
Kıyas
Aklın naklin uyuşması
Siratıl Mustakim
Siyaset ve hisbe
Tevhid risalesi
Vasitityye akidesi
Teymiyye külliyatı 1, 5, 6, 7, 8

İSLAM-TR FARKIYLA İNDİR :) : LİNK YENİLENMİŞTİR Ibn_Teymiyye.rar

Dangerous File Blocked​

The file you attempted to download was determined to be dangerous. For your protection, MediaFire does not enable distribution of dangerous files.

Kâfir sistem kitapları zararlı bulmuş.
Ahmak sistemin ahmak insanları.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin

Abdulmuizz Fida

Admin
Acaba zamanla dosya bozulmuş olduğundan veya virüslü olabilir diye zararlı algıladığından olamaz mı ?

SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Acaba zamanla dosya bozulmuş olduğundan veya virüslü olabilir diye zararlı algıladığından olamaz mı ?
Zamanla dosya bozulduğunu senden öğreniyorum abi.

Bozulduğu için zararlı görüyorlarsa, demek ki Mediafire yöneticilerinin dini dosya bozulduğu için bunu zararlı görüyor.

Virüslü ise bu zararlıdır dedilerse, Mediafire yöneticilerinin dini dosyada virüs bulunması takdirde onun zararlı olduğunu söylüyor demek ki.

Bizim dinimizde de "Bizi kandıran, bziden değildir." kâidesiyle kitap diye içine virüs enjekte edilmiş dosyayı insanlara indirtmek, insanları kandırmak olur. Bu yüzden bizim dinimize göre de virüslü bir dosyayı kandırma amacıyla müslüman kardeşlere vermenin zararlı olduğunu düşünüyorum.

Ama mesela kâfirlerle savaş içindeyken onlara virüs göndermenin dinimizde zararlı olmadığını düşünüyorum.

Abdulmuizz Fida

Admin
Zamanla dosya bozulduğunu senden öğreniyorum abi.

Bozulduğu için zararlı görüyorlarsa, demek ki Mediafire yöneticilerinin dini dosya bozulduğu için bunu zararlı görüyor.

Virüslü ise zararlı dedilerse, Mediafire yöneticilerinin dini dosyada virüs bulunması takdirde onun zararlı olduğunu söylüyor demek ki.

Bizim dinimizde de "Bizi kandıran, bziden değildir." kâidesiyle kitap diye içine virüs enjekte edilmiş dosyayı insanlara indirtmek, insanları kandırmak olur. Bu yüzden bizim dinimize göre de virüslü bir dosyayı kandırma amacıyla müslüman kardeşlere vermenin zararlı olduğunu düşünüyorum.

Ama mesela kâfirlerle savaş içindeyken onlara virüs göndermenin dinimizde zararlı olmadığını düşünüyorum.
Kendi kendine alakasız meselerde senaryo üretmeyi , harb halini bi bırak. Dinli dinsiz dosyalara virüs bulaşabiliyor veya sistemler öyle algılayabiliyor.

Üst Ana Sayfa Alt