Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İblîs'in Ordusu Deşifre Oldu

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
akhi bu beni çok ürpertti

cinle konuşan adam ne rahat

RABBİM,şerlerinden korusun ve yanımızda bulunmalarındada muhafaza eylesin amin

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
yaw akhiler bişeyler dicem şimdi aklıma geldi

daha önce bi akhi dedi ki bana cinleri çağırmak için senden pis şeyler istiyorlar mesela afedersiniz kurana bevletme vb şeyleri yani dinden çıkaracak şeyler senden istiyorlar öyle geliyorlar.

bu zat ALLAH'ın ayetini okuyunca diğer baş iblisi geldi hemen ?

bu tarz şeyler sorgulamak huyum değildir ama

ne tevafuk ise dün akşam annemlere cin suresini okuyordum :(

Searhalu Çevrimdışı

Searhalu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bir kardeş birgün bana istersen çağırayım göstersin kendini demişti tabi ben bu cesaret edemedim

B Çevrimdışı

BirMusluman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler bu gerçektir inşallah, bu hoca bir sürü böyle videoları var tiyatro olacağına ihtimal vermiyorum ..

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Izlemedim izlememde acin korku filmi izleyin,bulent ersoyun yuzune bakin daha iyi :)

E Çevrimdışı

Ebu Muhammed El Eymen

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kendisini sevmem ama , isminide zikretmeyim reklamı olmasın, kafir olmadan , cinler yardım etmiyor dedi tefsir dersi yapan biri.

izledim videoyu ahiler. gerçekten enteresan. senden çıkan şey beni yakıyor diyor. Allahu Ekber

videodaki hocanın adı ne. başka videoları varmı

B Çevrimdışı

BirMusluman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kendisini sevmem ama , isminide zikretmeyim reklamı olmasın, kafir olmadan , cinler yardım etmiyor dedi tefsir dersi yapan biri.

izledim videoyu ahiler. gerçekten enteresan. senden çıkan şey beni yakıyor diyor. Allahu Ekber

videodaki hocanın adı ne. başka videoları varmı

akhi bunun adı abdul rauf inşallah videoda öyle söylüyor zaten..birde bahsettiğin fetuullh gulen mi ben dinledim senin dinledgn kayıtı allahu alem..

E Çevrimdışı

Ebu Muhammed El Eymen

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
akhi bunun adı abdul rauf inşallah videoda öyle söylüyor zaten..birde bahsettiğin fetuullh gulen mi ben dinledim senin dinledgn kayıtı allahu alem..
hayır ahim fetullah değğil. fetullah olsaydı birisi söylüyor bile demezdim. söyliyen belam hocalardan biri. fetullah daha belam. benim bahsettiğim kişi alparslan kuytul

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Zuhri Çevrimdışı

Zuhri

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu abinin videolar çok internette, çeviri yapacak akhi varsa iyi olur ,faydalanırız.

Üst Ana Sayfa Alt