Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Her Yerde Reklam :)

eren Çevrimdışı

eren

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ebu Hanife sen hakkaten ilginçsin senin bu selefi nefretin acep Hanefi meselenin taasubusunda ondan mı geliyor zira her sözü kendine hakaret aliyorsun

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu Hanife sen hakkaten ilginçsin senin bu selefi nefretin acep Hanefi meselenin taasubusunda ondan mı geliyor zira her sözü kendine hakaret aliyorsun
Saka yaptiginizin farkinda degildim zannimdan dolayi hakkinizi helal edin.

Ben bi cok noktada hanifi mezhebini taklid etmiyorum.Akidem ise Selefin akidesidir.Ebu hanife rahimehullahi ise Allah icin cok sevdigimden dolayi ismini kullaniyorum.

akhi sakin yaw adam espri yaptı :)
Allah beni affetsin:(

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi sıfiler kendi şehlerinin ayaklarına uğurlu deyür seninkinde de var mıdır keramet:) bu fotografı coğaltıp tüm Sufi hacılara gönderip altına, bu mesajı elli kişiye gönderip şeyhımız abdulmüizz hoca hazretlerinin ayaklarına baş sürmeyenin evine bu gece bela çöker yazsam tepkileri ne olurdu acaba :)

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kırk ayak, olmadı yalınayak;

Abdulmuizz Fida kriterleri ;
Ne yapayım kendimizi çekip deşifre edemiyoruz, anca bu kadar (soyunabiliyoruz).
Press olarak birde Suriye'de www.islam-tr.org'lu reklamını bekliyoruz.

tamam inşaallah.sözümüz olsun.Çeçen ebu muslim var bu sefer ufukta :)

@HAMAS mucahidleri gordugunde mermilerden bi islam-tr.org yaz

@Abdulmuizz Fida abi sende soyle boylu bir fotono paylas site seyhini tanisin (yuzunu gosterme abi :) )
evet bir jest yaptırmak lazım.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Cezakallahu hayran ahi, malumun 2 senedir kullandığım kortizonlar acayib kilo yaptırdı bende, sana yüzecem de ters kaldın, yolda kalırım :)

elhamdulillah iyi gözüküyorsun abi tahminimden iyi Rabbimize hamdolsun Rabbim sana şifa versin ve canımızı şehidler olarak alsın .. amiiin

Üst Ana Sayfa Alt