Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Her Yerde Reklam :)

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Muhammed El Turki Çevrimdışı

Muhammed El Turki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Geleydin pikniğe gorurdun ;) Elhamdulillah abimizi iyi gordum Rabbimiz pc den uzak saglik sihhat versin
Amin akhi.Ama benim gerçekleri yeni görmüşken,İslamın Samanyolundaki Beşinci Boyuttan çok daha farklı olduğunu yeni anlamışken Abimizin pc den uzak durması beni üzer. @Arif el Mansuri Kardeşimden Allah Razı olsun.Rabbim onu firdevse koysun gözümdeki perdeyi Allah'ın izniyle Kaldırdı.Henüz Tevhid ve akaid açısından hatta İslam İle ilgili bir çok konuda eksiğim var.Vallahi bu Siteden başka hiç bir siteye güvenim yok.Kardeşlerim sizlerden yardım istiyorum Bana İlmimi Artıracak Kitab video herhangi bi yazı ne olursa... Önerin. Allah Hepinize Kendi yolunda bir Ömür harcamayı ve ölmeyi nasib etsin.

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Amin akhi.Ama benim gerçekleri yeni görmüşken,İslamın Samanyolundaki Beşinci Boyuttan çok daha farklı olduğunu yeni anlamışken Abimizin pc den uzak durması beni üzer. @Arif el Mansuri Kardeşimden Allah Razı olsun.Rabbim onu firdevse koysun gözümdeki perdeyi Allah'ın izniyle Kaldırdı.Henüz Tevhid ve akaid açısından hatta İslam İle ilgili bir çok konuda eksiğim var.Vallahi bu Siteden başka hiç bir siteye güvenim yok.Kardeşlerim sizlerden yardım istiyorum Bana İlmimi Artıracak Kitab video herhangi bi yazı ne olursa... Önerin. Allah Hepinize Kendi yolunda bir Ömür harcamayı ve ölmeyi nasib etsin.
Ahi hasan karakaya hocanın sohbetlerini ve nakilkursusu.com daki videolari izlmeni tavsiye ederim, çok faydasini görürsün inşeallah.

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

akhi şehid inş.fehmettin hocanın yoldaki işaretler derslerini ve nakilkürsüsündeki gençlerle tevhid derslerini öneririm bana çok faydası dokundu bu derslerin

yoldaki işaretler dersleri için http://www.gencmuslumanlar.com/2013/01/sehid-fehmeddin-hoca-yoldaki-isaretler.html

gençlerle tevhid dersleri için https://www.youtube.com/playlist?list=PLptyv42laxq53Vm2kP9V_0_iDcgqNim0v

Üst Ana Sayfa Alt