Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hayırlı Haberler

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
selamun aleykum.
ramazanın bereketi hepimizin üzerine olsun.
sizinle güzel bir haber paylaşacağım inş.
paylaşım sitelerinin birinde üyeliğim vardı. lakin çok eleştiriyoruz ben dahil de hayr da kullanınca çok hayırlı işler meydana geliyor.
laf gelmişken her olaya öyle bakmalıyız. islam adına ne katkımız olur gözü ile.
habere gelirsek benim çocukluk arkadaşım isviçre vatandaşı bi türk.
bu arkadaşımın da çok garip farklı bi çevresi var.
çoğu müslüman değil. müslümanım diyeni de pek dinin gereğini yerine getirmez.
inşallah o arkadaşlarından 2 si müslüman oldular vesile olduk çok şükür.
biri abd de türk asıllı bi amerikan. bankacı. tatlı su ile tuzlu suyun karışmadığını anlatan ayeti yazmıstım. ondan etkilenmiş. o devirde o teknoloji nasıl olur falan gibisinden araştırıyor ve bi süre sonra müslüman oluyor. kendisi yahudi idi. mason localarına kayıtlı biriydi. şimdi islam hakkında akılalmaz güzel cümleler kullanıyorr. sürekli kuran okuyor.
diğeri de bi bayan. o da isviçrede bi hristiyandı. o da bazı hadislerden etkilendi ve o da inş şimdi çok güzel şekilde aşama kaydediyor.
dualarınızı eksik etmeyin. ben sitemizden sürekli hadis ayet vb konuları paylaşıyorum.
hidayet etmek Allahtan vesile olmak sitemizdeki konulardan.

ve siteye biraz da hayr gözüyle bakarsak bu şekilde daha güzel de olaylarla karşılaşacağımıza inanıyorum.
riyadan Allaha sığınarak hayırlı ramazanlar diliyorum üyelerimize...

La Yezal Çevrimdışı

La Yezal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun.. devamıda inş. gelir.. .:)
coktandır hayırlı bı haber duymamıştım..:)
maşAllah..

Üst Ana Sayfa Alt