Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haydi Gece Yolcuları Namaz Seferberliği Var!!!

H Çevrimdışı

hak_yolcusu

Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmü Beyruha ' Alıntı:
hak_yolcusu ' Alıntı:
S.AMAŞAAllah BAREKAllah RABBİM SENİ HAYRIN ÖNCÜLERİNDEN KILSIN YA ÜMMÜ BEYRUHAAA.....
BENDE VARIM İNŞAAllah....YAZSIN ŞEREFLİ MELEKLER ADIMIZI,HAYRI DÜŞÜNDÜK VE İNŞAAllah HAYRI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ..
DUALARIMIZLA SÜSLEYECEĞİZ.....
ELHAMDULİLLAH..

Ve aleykumselam kardeşim!!!
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rabbim seni sevsin!!!Sana kulum desin!!!
Rabbim bizleri geceleri abid gündüzleri mücahid olanlardan kılsın!!
Amiin!!!!!!!!!!!!

E.A!
A.S S.A
AMAN ALLAH'IM ŞİMDİ BU DUAYA BİNLERCE AMİN DESEM YİNE İÇİM RAHAT ETMİYECEK......
AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN!!!!!!
YARABBİ SEN ABLAMIN BENİM İÇİN YAPMIŞ OLDUĞU BU DUAYI KABUL ET..BENİ SEV BANA KULUM DE.... :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

H Çevrimdışı

hak_yolcusu

Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmü Beyruha ' Alıntı:
[size=12pt][size=12pt]E.A!

GECE YOLCULARI LİSTESİ:
1-ÜMMÜ BEYRUHA
2-SÜEDA
3-SAMANPAN
4-HANNE
5-AHMET BAHATTİN YASİN
6-HERŞEYE İNAT
7-HAK YOLCUSU
8-CAN MUCAHİD
9-EMETULLAH

Evet kardeşler hayrın öncülerini bekliyor listemiz :güldüm :güldüm :güldüm

E.A!

bu mubarek listeyi ezberliyim en iyisi o gün tek tek dua etmek istiyorum o gün birbirimizi hissetmel
iyizi ki tek tek adımızıla analım...ben düşüneceğim ki o an bu kardeşlerim de bana dua ediyor..şuan tek çatı altında toplanmış durumdayız..diye düşüneceğim....inş...sizide bekliyoruz kardeşler.... :öptüm:///

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hak_yolcusu ' Alıntı:
Ümmü Beyruha ' Alıntı:
hak_yolcusu ' Alıntı:
S.AMAŞAAllah BAREKAllah RABBİM SENİ HAYRIN ÖNCÜLERİNDEN KILSIN YA ÜMMÜ BEYRUHAAA.....
BENDE VARIM İNŞAAllah....YAZSIN ŞEREFLİ MELEKLER ADIMIZI,HAYRI DÜŞÜNDÜK VE İNŞAAllah HAYRI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ..
DUALARIMIZLA SÜSLEYECEĞİZ.....
ELHAMDULİLLAH..

Ve aleykumselam kardeşim!!!
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rabbim seni sevsin!!!Sana kulum desin!!!
Rabbim bizleri geceleri abid gündüzleri mücahid olanlardan kılsın!!
Amiin!!!!!!!!!!!!

E.A!
A.S S.A
AMAN Allah'IM ŞİMDİ BU DUAYA BİNLERCE AMİN DESEM YİNE İÇİM RAHAT ETMİYECEK......
AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN!!!!!!
YARABBİ SEN ABLAMIN BENİM İÇİN YAPMIŞ OLDUĞU BU DUAYI KABUL ET..BENİ SEV BANA KULUM DE.... :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

AMİN AMİN KARDEŞİM.............. :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry

E.A!

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hak_yolcusu ' Alıntı:
Ümmü Beyruha ' Alıntı:
[size=12pt][size=12pt]E.A!

GECE YOLCULARI LİSTESİ:
1-ÜMMÜ BEYRUHA
2-SÜEDA
3-SAMANPAN
4-HANNE
5-AHMET BAHATTİN YASİN
6-HERŞEYE İNAT
7-HAK YOLCUSU
8-CAN MUCAHİD
9-EMETULLAH

Evet kardeşler hayrın öncülerini bekliyor listemiz :güldüm :güldüm :güldüm

E.A!

bu mubarek listeyi ezberliyim en iyisi o gün tek tek dua etmek istiyorum o gün birbirimizi hissetmel
iyizi ki tek tek adımızıla analım...ben düşüneceğim ki o an bu kardeşlerim de bana dua ediyor..şuan tek çatı altında toplanmış durumdayız..diye düşüneceğim....inş...sizide bekliyoruz kardeşler.... :öptüm:///

Evet kardeşim...
Bence de burdaki kardeşlerimizin isimlerini ezberlemeliyiz ki dediğin gibi o gece tek tek dualaşalım inş..
Rabbim bizleri yolundan ayırmasın,yanan yüreklerimizi FİRDEVSİYLE serinletsin!!!
AMİN!!!!

E.A!

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
E.A!

KARDEŞLER!!!!!!
Bu gece yolculuk var!!!!
HAZIRSINIZ DEĞİL Mİ????? :güldüm :güldüm

SAAT TAM 3 TE.....

NOLUR DUALARIMIZI NİCK NİCK YAPALIM :güldüm :güldüm

ÖZEL DUA İSTİYEN VARSA YAZSIN...

BEN YAZAYIM HEMEN Bİ TANE:
BENİM ŞEHADETİM İÇİN ÖZEL BİR DUA İSTİYORUM!!! :öptüm:/// :öptüm:///
TAMAM???

GECE 3 TE RAHMANIN MERHAMETİ OLAN DUALARDA BULUŞMAK DUASIYLA KARDEŞLER....................................................... :crycry :crycry :crycry :güldüm :güldüm :güldüm

E.A!

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
E.A!

KARDEŞLER.... :öptüm:///

DUA ETTİNİZ DEMİ??? :güldüm

BEN ETTİM İNŞ :örgü :örgü....

RABBİM İCABET ETTİĞİ DUALARDAN ETSİN!!!

FİRDEVS SON DURAĞIMIZ OLSUN!!! :crycry :crycry :crycry

E.A!

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
s.a

amin amin aminn cann...

Rabbım kabul etsın ınşAllah...ben gece yolcusu dualarımda sızler unutmadım bılesınız heeee :güldüm :güldüm

yakarışımızı duyan dualarımzı kabul eden Rabbım hakkımızda hayırlısını versın ınşAllah...

H Çevrimdışı

hak_yolcusu

Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmü Beyruha ' Alıntı:
E.A!

KARDEŞLER.... :öptüm:///

DUA ETTİNİZ DEMİ??? :güldüm

BEN ETTİM İNŞ :örgü :örgü....

RABBİM İCABET ETTİĞİ DUALARDAN ETSİN!!!

FİRDEVS SON DURAĞIMIZ OLSUN!!! :crycry :crycry :crycry

E.A!

s.a
elhamdulilllah rabbımız kabul etsin.amin..
dualarınadaamin..ümmü beyruha ablam..
vallahi elhamdulilllah dua ettim....inşaallah kimseyi unutmamışımıdır..
ALLAH KABUL ETSİN....AMİN...
BİR DAHA KİNE ÖZEL DUA İSTERİM İNŞAALLAH...BEN GÖRMEDİM BU ÖZEL DUA İSTEMEY,İ.... :agliyorum :güldüm

H Çevrimdışı

hak_yolcusu

Üye
İslam-TR Üyesi
herseye-inat ' Alıntı:
s.a

amin amin aminn cann...

Rabbım kabul etsın ınşALLAH...ben gece yolcusu dualarımda sızler unutmadım bılesınız heeee :güldüm :güldüm

yakarışımızı duyan dualarımzı kabul eden Rabbım hakkımızda hayırlısını versın ınşALLAH...

A.S
AMİİN AMİN!!!
ALLAH RAZI OLSUN GECE YOLCUSU...... :winkk

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hak_yolcusu ' Alıntı:
herseye-inat ' Alıntı:
s.a

amin amin aminn cann...

Rabbım kabul etsın ınşALLAH...ben gece yolcusu dualarımda sızler unutmadım bılesınız heeee :güldüm :güldüm

yakarışımızı duyan dualarımzı kabul eden Rabbım hakkımızda hayırlısını versın ınşALLAH...

A.S
AMİİN AMİN!!!
ALLAH RAZI OLSUN GECE YOLCUSU...... :winkk

Rabbım cumlemızden razı olsun kardeşim...

H Çevrimdışı

hak_yolcusu

Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKUM VERAHMETULLAH
GECE YOLCULARI KARDEŞLERİM NERELERDESİNİZ!!!
..AMA GECE YOLCULUĞUMUZUZA DEVAM EDECEĞİM İNŞAALLAH..EMİNİM(İNŞ.)SİZLERDE DEVAM EDİYORSUNUZ..ŞUAN SESİNİZ ÇIKMASADA GECELERİ BAŞLARINIZ SECDEDE ELLERİNİZ RAHMANA UZATILMIŞ BİZLER İÇİN DUA EDİYORSUNUZ DEĞİL Mİ? :güldüm

BİİZİM ARAMIZA BAZI KARDEŞLER DAHA KATILMIŞTI AMA MALESEF SİTEDE ÇIKAN SORUN SEBEBİYLE YAZILARIMIZ SİLİNMİŞ....
BEN LİSTEMİİZİ YAZAYIM...PERŞEMBEYİ CUMAYA BAĞLAYAN GECEDE BULUŞURUZ ARTIK..............

GECE YOLCULARI LİSTESİ;
1-ÜMMÜ BEYRUHA
2-SÜEDA
3-SAMANPAN
4-HANNE
5-AHMET BAHATTİN YASİN
6-HERŞEYE İNAT
7-HAK YOLCUSU
8-CAN MUCAHİD
9-EMETULLAH
10.ELİFF
11.ELYASA
12.guleyru
UNUTTUĞUM KARDEŞLER VARSA LÜTFEN YAZSIN...HAKKINI HELAL ETSİN..
SELAMETLE HAKKINIZI HELAL EDİN..
S.A

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
wealeykumselam kardeşim...

ewet sesımız çıkmıo ama bende emınımkı perşembeyı cumaya bağlayan gecelede hepimiz dualarımızla buluşuyoruz...Rabbım razı olsun ınşAllah bole guzellığe vesıle olduğu için ummubeyruha kardeşimizden bu yolculuğa bende varım dıyen kardeşlerimden bu yolda olmak ısteyıpte gece uykusuna yenık duşen kardeşlerimdende :uzgunumm... ama emınımkı bu yolcu sayımız artacaktır kardeşim...

Rabbım daım etsın yolculuğumuzu ımanımızı ılmımızı artırsın ınşAllah... :güldüm

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ginger ' Alıntı:
wealeykumselam kardeşim...

ewet sesımız çıkmıo ama bende emınımkı perşembeyı cumaya bağlayan gecelede hepimiz dualarımızla buluşuyoruz...Rabbım razı olsun ınşALLAH bole guzellığe vesıle olduğu için ummubeyruha kardeşimizden bu yolculuğa bende varım dıyen kardeşlerimden bu yolda olmak ısteyıpte gece uykusuna yenık duşen kardeşlerimdende :uzgunumm... ama emınımkı bu yolcu sayımız artacaktır kardeşim...

Rabbım daım etsın yolculuğumuzu ımanımızı ılmımızı artırsın ınşALLAH... :güldüm
amin.......inşallah kardeşim......selametle

G Çevrimdışı

Güleyru

Üye
İslam-TR Üyesi
Doğru, sesimiz çıkmasada ,bende perşembeyi cumaya bağlayan gece dualara devam ediyorum inşallah. Rabbim dularımızı kabul edip Rızasını ihsan etsin bizlere :güldüm

H Çevrimdışı

hak_yolcusu

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum verahmetullahi ve berekatuhu ebeden daimen..
kardeşlerim bu gece yolculuk var inşaallah.....
şeytanın bağlarını tek tek çözüp huzuri ilahinin önünde kıyamda durmaya secdeye varmaya varsınız değil mi?

evet elleri uzatıp önce malzum kardeşlerimie tutsak müslümanların kurtuluşuna ve mucahidlerimize dua sonraa da inş.gece yolcularına özel olarak dua inş..

ben özel dua istiyorum sizden;
"ALLAHIM BANA ŞEHADETİ NASİB ETSİN..AYAKLARIMIZS İSLAMDA SABİT TUTSUN..RİYADAN KİBİRDEN UZAK TUTSUN.YAPTIĞIM HER AMELİ KENDİSİ İÇİN YAPIP RIZASINI KAZANIP FİRDEVSİN VARİSİ OLMAMI NASİB ETSİN..VE VE RESULÜ (S.A.V)NE KOMŞU EYLEWSİN..AMİN AMİN AMİN.."
HADİ GÖRÜŞÜRZ KARDEŞLER...................
ALLAHA EMANET OLUN...
YOLUNUZ AÇIK OLSUN EY GECE YOLCULARI....DİKKATLİ OLALIM ENGELLERE TAKILMAYALIM İNŞ.SELAMUN ALEYKUM.......

G Çevrimdışı

Güleyru

Üye
İslam-TR Üyesi
YOLUNUZ AÇIK OLSUN EY GECE YOLCULARI....DİKKATLİ OLALIM ENGELLERE TAKILMAYALIM İNŞ.SELAMUN ALEYKUM.

A.S ... İnşallah kardeşim . Rabbim nefsimize uydurmasın

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum...

banada dua ettınız dımı kardeşlerim... :güldüm benım dualarımdaydınız ınşAllah...Rabbım ıcabet ettığı dualardan etsın ınşAllah...

H Çevrimdışı

hak_yolcusu

Üye
İslam-TR Üyesi
ginger ' Alıntı:
selamunaleykum...

banada dua ettınız dımı kardeşlerim... :güldüm benım dualarımdaydınız ınşALLAH...Rabbım ıcabet ettığı dualardan etsın ınşALLAH...
aleykumselam verahmetullah
amin amin... :güldüm

Üst Ana Sayfa Alt