Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haydar Baş: Esad'a katil diyenin Allah belasını versin !

azizk83 Çevrimdışı

azizk83

Üye
İslam-TR Üyesi
1380417_534897673246329_1228280782_n.jpg

Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad hakkında daha önce de övücü sözleri ile bilinen Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş bu defa hızını alamadı Esad'ı eleştirenlere bela okudu.

BU SÖZLER KİME?

Daha önce de Esad'ı Hz. Hüseyin'e benzeten, Esad'a karşı olanları da Yezid'e benzeten Baş'ın bu sözleri olay yaratacak.

Baş, kendisine ait olduğu bilinen Meltem TV'deki bir programda Esad'ı 'barışçı' ilan ederek, Esad'ı eleştirenlere birbirinden inanılmaz sözlerle hakaret etti. Esad'a yapılanların karşılık bulacağını söyleyerek Türkiye'yi uyardı.

İşte o iğrenç videosu:

Rabbim senin belanı tez zamanda versin inşallah, melun herif.

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aşağıdaki videoda Halifeliğin Hz. Ali'nin hakkı olduğunu anlatıyor. Yani olayı Hz. Ebubekir ile Hz. Ömer (r.a) efendilerimizin bu hakkı gasp ettikleri iftirasına getiriyor. Referans aldığı kaynaklar ise sapık şiilerin kaynakları.

Asıl Allah senin belanı versin diyeceğim bu şerefsize ama gördüğünüz gibi vermiş zaten

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şu adamı muhatap almayın arkadaş okumadım bile açın 2 sayfa kitap okuyun daha iyi zamanında abimi sağlığına kavuşturacağım 20 cumhuriyet altını diyen birisi olabilirmi acaba?
babam da senin gibi hocanın ben ... Güzellemesine her tv ye çıktığında şahit olduğum kişi :)

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yüzlerine bakınca bana şaronu hatırlatan iki kişi vardır.Biri demirel,biride bu alçaktır.Rabbim bunları şaronla haşretsin.çünkü birbirlerinden bir farkları yok..

Üst Ana Sayfa Alt