Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haydar Baş, Cübbeli Ve Menzil Hezeyanları ! - Ubeydullah Arslan

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Isleri gücleri, sofilerle, tasavvuflarla, menzilcilerle ugrasmak.

SIKIYSA tagutun en tepesindeki kurum ve sahislarla ugrassinlar.

SIKAR ama....

G Çevrimdışı

gulyabanii

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Isleri gücleri, sofilerle, tasavvuflarla, menzilcilerle ugrasmak.

SIKIYSA tagutun en tepesindeki kurum ve sahislarla ugrassinlar.

SIKAR ama....

zahmetsiz, sıkıntısız, geçerli akçe şu anda bu, o yüzden idare etmek lazım..

seçim zamanı yaklaşıyor, o zamanda akp ye oy toplarlar..

N Çevrimdışı

NAMECÎ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Arkadaşlar ne kadar karışık işler bu işler başbakandamı tağut cu Ha subhanallah bir yaşıma daha girdim.Biz bu yaşımıza kadar hep böyle bir baş bakan hayal ettik namazlı niyazlı ağazı kuranlı mazlumun yanında olan har şey birbirine karışmış çözene aşk olsun

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaşlar ne kadar karışık işler bu işler başbakandamı tağut cu Ha subhanallah bir yaşıma daha girdim.Biz bu yaşımıza kadar hep böyle bir baş bakan hayal ettik namazlı niyazlı ağazı kuranlı mazlumun yanında olan har şey birbirine karışmış çözene aşk olsun

Bu inancla daha cok yas gecirmeniz gerek.

Marifet sözde kuran okumak, sözde mazlumun yaninda olup asmak kesmek degil.

Marifet iman edip kurani yasayabilmektir.

Tayyip Erdogan ve onun gibileri Allahin kanunlarina ters kanunlarla hüküm edip Allahin kanunlarina ters kanunlari yapmaktadir.

Isterse kafasinda kuran tasisin, hic farketmez.

Tabi sizin bunu anlamanizi beklemem, cünkü iman farkli birsey, bazi seyleri iyice anlayabilmek icin imanin sahih olmasi gerek, yoksa sizin gibiler cikar ne kadar karisik der.

Hz Aliyi tekfir edip Hz Ali ile savasan hariciyeler ellerindeki kuranla hüküm vermislerdi, yine suan bircok dikdatör usaklarla yönetilen ve yönetilmis halki müslüman ülkelerde, okullarda kuran egitimi verilmekte.

Marifet gercekten namaz niyaz olsa, kuran okuma olsa, cok basit örnekle zekeriyya beyazda hoca olurdu.

Iste kafirler sizin gibilerinin gözünü boyamak icin ortadoguda TAYYIP modeli getirmeye calisiyorlar.

Neden cünkü Tayyip gibiler, Allahin kanunlari disinda hüküm verirler ve müslümanlara düsman olurlar. kafirlerle dost olurlar. Siz simdi nasil müslümana düsman olmus dersiniz, hos onuda anlamazsiniz cünkü imanda sorun var benim dost dedigim size düsman, sizin dost dediginiz bana düsmandir.

Allah hidayet ve sahih iman nasip etsin.

N Çevrimdışı

NAMECÎ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Arkadaşım yazmış olduğunuz yazılardan sizin bayağı mesafe kat ettiğinizi anlıyorum evet imanım zayıf bunu kabul ediyorum ama inşallah Rabbim güçlendirir.Biz yine anlamada güçlük çekiyoruz.Peygamberimiz şöyle buyuruyor düşmanla savaşmak küçük cihat o kadar önemli bir şey değil erkek olan yiğit olan adam olan kendi nefsi ile savaşır. Akıllı kendi eksiği kendi günahı ile uğraşır. Ahmak insan ise hatayı günahı ayıbı eksiği başkasında arar buyuruyor.
Sizler ölünce Rabbimiz başkasının günahını ayıbını eksiğini sizden sormayacak Sizin kendi eksiğinizden kusurunuzdan sizleri hesaba çekecek buyuruyor.
Rabbim nefsimizi ve neslimizi ıslah etsin

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaşım yazmış olduğunuz yazılardan sizin bayağı mesafe kat ettiğinizi anlıyorum evet imanım zayıf bunu kabul ediyorum ama inşallah Rabbim güçlendirir.Biz yine anlamada güçlük çekiyoruz.Peygamberimiz şöyle buyuruyor düşmanla savaşmak küçük cihat o kadar önemli bir şey değil erkek olan yiğit olan adam olan kendi nefsi ile savaşır. Akıllı kendi eksiği kendi günahı ile uğraşır. Ahmak insan ise hatayı günahı ayıbı eksiği başkasında arar buyuruyor.
Sizler ölünce Rabbimiz başkasının günahını ayıbını eksiğini sizden sormayacak Sizin kendi eksiğinizden kusurunuzdan sizleri hesaba çekecek buyuruyor.

Kardesim yapmis oldugunuz yorumun konuyla alakasi yok ancak kendime hisse olarak kabul ederim.

Demek istedigim sey su ki; insanlar malesef bazi insanlarin yol yapmasini köprü yapmasini, bazi borclari ödemesini islamdan bilmesi.

Elbette bir insanin kuran okumasi cok güzel ancak size meseleyi daha iyi anlamak icin bir örnek verim,

Pakistandaki malum askerler, adamlarin sakali baya bir uzun ve ellerinde Kurani kerim ve Kurani bircoklarindan güzel okumakta. Görünüste hersey güzel degil mi ama isin aslinda bu adamlar ayni zamanda abdli askerlerle beraber karsi tarafda olan müslüman talibanla catisiyorlar.

Iste simdi imani tevhidi anlamazsak eger abd ile birlik olup müslüman kani dökenleri de islam ordusu zannederiz.

Tayyip sistemin demokrasiyi ayakta tutmak adina getirdigi bir isimdir, ayni haber kaynaklarini okumadigimizdan sizi de anliyorum ancak siz de gözünüzü acin, Abd ortadoguya kendi sözünden cikmayan Tayyip modelini getirmeye calismakta.

Bak ayni sey daha düne kadar mazlumun yaninda görünen Iran ve hizbullah daha da acim, her konusmasinda abdyi kesmekle savas acmakla tehdit eden ahmedi nejad ve hizbullahin lideri nasrallah, bu adamlar musluman kamoyuna sirin gözükmek icin bir cok kez küfrün basina tehditler savurmakta, tüm bunlar danisikli dövüs.

Bak ahmedi nejada

Bak nasrallaha

Hersey kuran okumakla, sözde mazlumlarin yaninda görünen sirin mesajlara kalsaydi bu iki isim tayyibin 100 kati demecler vermistir.

E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest

Müslüman müslümanın acı çekmesini istemez.Herkes kendi yaptıklarından sorumludur deyip bir köşeye çekilmez.Çünkü bir bedende bulunan acıyı bütün beden hisseder.Müslümanların bugün tevhidsiz ve cihatsız kullanılan bir paspas misali her yerde aşağılanmasını,öldürülümesini,hakkını savunamamsını elbette bizler gibi sizler de istemezsiniz.Bunların neden olduğunu hiç düşündünüz mü?
Tevhid birleştiren kelime,cihat ulaştıran kelimedir.Bu gün hangi müslüman ülke kafirlerle savaşıyor?Yok.O halde islam ülkelerinde neden savaş var?Savaş mücahitler ile kafirlerin kuklaları arasında geçiyor.Kukla dediklerimiz hep müslümanız deyip,namaz kılıp oruç tutuyor ve hac yapıyorlar.Ama bunlar aynı zamanda Şeriat hükümlerinin değil,demokrasi ve küfür hakimiyetini istiyorlar.Demokrasi ve küfür sahipleri de kafirler değil mi?Peki kafirlerin desteğiyle şeriata karşı savaşan müslüman ülke firavunları,islamın yolunda mı yoksa tağutların yolunda mı?Tağutların yolunda ve onlar makam para servet karşılığı imanlarını kafirlerin hizmetine paspas olarak sunmuş samimiyetsiz ve ihlassız müslüman görünümlü münafıklar.
Allah dilemediği sürece Cihat olmadan islam muzaffer kılınmaz ve tevhid olmadan da cihat olmaz.Müslümanlarda hep bu iki kavram ya görmezden gelinir ya,gizlenir yada yasaklanır.Çünkü kafirlerin en çok korktukları bu iki kelimenin müslümanın bünyesinde birleşmesidir.
Ayrıca herkes kendi başına kendinden sorumlu olmadığı ayet ve hadislerle sabittir.
(Konu başlığı olarak açılmıştır)
)

N Çevrimdışı

NAMECÎ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Herkesin bir hesabı vardır Allahın (cc) bir hesabı vardır. İnsanlar Kendilerini düzeltmeden başkalarını düzeltmeye talip oluyorlar. Yüzme Bilmeden yüzme öğretmeye çalışıyorlar. Rabbim o kadar büyüktür ki herkesin hakını avucuna koyar. Olmayanı oldurur ölmeyeni öldürür. Zalimler kayıp etmeye mahkumdur.Hakta doğrunun yardımcısıdır.Tayip ERDOĞANA Allah yardım etmeseydi o kadar iç ve dış mihrakların oyunlarını tersine çevirmeye değil abd'nin tüm alemin gücü yetmez Zizler Rabbimizin ya büyüklüğünü bilmiyorsunuz yada dar bir kalıptan bakıyorsunuz.Kusura bakmayın.
Bir yerde La Faile İllallahın açılımını okudum. Kimsenin elende bir şey olmadığını gördüm. Gerisi tefaruat

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Herkesin bir hesabı vardır Allahın (cc) bir hesabı vardır.

Aynen o sekilde, Rabbim DIN günü sirki asla affetmeyecektir.

[TD="width: 125, bgcolor: #F0F0F0"]

[TD="width: 500"]Şüphesiz Allah, kendisine ortak koşulmasını asla bağışlamaz. Bunun dışında kalan (günah)ları ise dilediği kimseler için bağışlar. Allah’a şirk koşan kimse, şüphesiz büyük bir günah işleyerek iftira etmiş olur.

[TD="width: 125, bgcolor: #F0F0F0"]Nisa 48

İnsanlar Kendilerini düzeltmeden başkalarını düzeltmeye talip oluyorlar. Yüzme Bilmeden yüzme öğretmeye çalışıyorlar.

Aynen o sekilde, daha iman nedir bilmeden gelmis hem önce akil veriyorsun sonra zeytin yagi gibi üstte cikmaya calisiyorsun.

Tayip ERDOĞANA Allah yardım etmeseydi o kadar iç ve dış mihrakların oyunlarını tersine çevirmeye değil abd'nin tüm alemin gücü yetmez

STV gibi münafik medyanin diliyle konusmanizdan inanisinizi da acik ettiniz. Ancak kalplerinde egrilik olanlar Tayyibi islam mucahidi sanar.

Sizin gözleriniz körse acmak kimsenin haddine degil, zira hidayet Rabbimizin elindedir.

Bak o islami zannetiginiz tayyip erdogan kimlerle ne gibi planlar yapip muslumanlar üzerinde ne emelleri var.

https://www.islam-tr.org/suriye-haberleri/45408-tayyip-ve-abd-nusra-ile-mucadele-edecekmis.html

Münafik medyadan degil biraz gözünüzü acip güvenilir medyalardan haber okumaniz ve olaylari kuran cercevesinde degerlendirmeniz gerek.

[TD="width: 125, bgcolor: #F0F0F0"]

[TD="width: 500"]Ey inananlar! Yahudi ve hıristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostlarıdırlar. Sizden kim onları dost edinirse, kuşkusuz o da onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğunu doğruya iletmez.

[TD="width: 125, bgcolor: #F0F0F0"]Maide 51

Ama Tayyip ne yapiyor, müslümanlarin karsisinda olup kafirlerle isbirligi yapiyor, bu yeni degil daha dün afganistanda o sekildeydi, hos sizin medyanin sahibi de abd ile kucak kucaga ya bunu yadirgadigim icin hata bende.

Zizler Rabbimizin ya büyüklüğünü bilmiyorsunuz yada dar bir kalıptan bakıyorsunuz.

Bu bize atilmis apacik iftiradir, Allaha havale ediyorum sizi.

Bir yerde La Faile İllallahın açılımını okudum. Kimsenin elende bir şey olmadığını gördüm.

Daha sen dinin diregi olan cümleyi yazmaktan acizsin, sen kim bunu anlamak kim, nasil anladigin da ortada.

Evet basörtüsü de teferruat.
Müslümanlarin kanini dökmek icin kafirlerle isbirligi yapmakta teferruat.

Ve bunun adina islam diyorsunuz öyle degil mi.

Hidayet Rabbimin elindedir. Rabbim hidayet versin.

Selametle nameci... Sen nameni calmaya devam et...

Üst Ana Sayfa Alt