Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hasedçilerin Kini ve Kabe İmamının Kunut'u

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berekad akhiler

Suriye devriminin İslam lehine olmasını istemeyenlerin Allah'ın yardımına inanmamaları ve Şu andaki Allah'ın nizamını isteyenlerin, demokrasi dinine mensup olanlara kıyasla çokluğuna karşı duydukları hasedleri insanı gerçekten sıkıyor Allahtan onlara büyük bir zillet vermesini ve islam şeraiti altında yargılanmalarını diliyorum böylece inanmadıkları ve köstek oldukları o izzetli mücahidlerin yüzlerine bakamazlar vallahi bu insanlar müslümanım demelerine rağmen Allah'ın yardımına zerre kadar inanmıyor ve her türlü yardımı kesmeye çalışıyorlar çeşitli demogojilerle...

Bu adamları Allah'ın şu ayetini anlamaya davet ediyorum

Ey Peygamber! Mü’minleri savaşa teşvik et. Eğer içinizde sabırlı yirmi kişi bulunursa, iki yüz kişiye galip gelirler. Eğer içinizde (sabırlı) yüz kişi bulunursa, inkâr edenlerden bin kişiye galip gelirler. Çünkü onlar anlamayan bir kavimdir.Enfal 65

Ey iman edenler, eğer siz Allah'a (Allah adına İslama ve müslümanlara) yardım ederseniz, O da size yardım eder ve sizin ayaklarınızı sağlamlaştırır. (Muhammed Suresi / 7)

videoyu kesin izleyin ve amin diyin

Allah mücahidleri güçlendirsin, onların hedeflerini tek bir hedef kılsın,görüşlerini keskinleştirsin Rabbim onlara meleklerinle ve bizim bilmediğimiz askerlerinle yardım et,kafirlere zillet ver ve onları güçsüz düşürecek öldürecek afetler gönder Allah'ım sen kalpleri bilirsin nizamın için savaşan yurtlarından hicret eden kardeşlerimizi muzaffer kıl ve onların düşmanlarını helak et,işkence ve esaret altındaki zalimlere karşı zayıf düşmüşlere güç,kuvvet ver onları kurtar ve sabır ver zira bizlerden hayr gelmiyor...

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
AMIN YA RABBIM
vallahi bu videoyu izlerken kendimi tutamiyorum.
bu duaya cok muslumanin AMIN soylemesi lazim
"Şüphesiz ki göklerde ve yerde bulunan herkes hatta yuvasındaki karınca dahi (hakkıyla) âlim (olanlar)için istiğfar da bulunurlar." (Tirmizî, 2685; Ebû Dâvûd, 3641.)

Üst Ana Sayfa Alt