Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hangi habı secersiniz

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
2 tane hap seçme hakkınız olsaydı hangisini seçerdiniz
30980

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Acaba mukemmel saglik sınırsız para mi deseydim yav.

Evet bunu diyecemm zekadan başım agrir sonra

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bende 2 zaten var çok şükür 5 ve 4 en son isteyeceğim şeyler ama en çok 1 ve 3ü isterim

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Matrix flimindeki teknoloji gelse keşke. Dil mil olaylari hemen hallolurdu.

Vҽϲízҽ Çevrimdışı

Vҽϲízҽ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sınırsız para olduğunda kendi elinle olmasa bile başkalarını iyileştirebilirsin.
İyi bir fitness salonuna gidip, yemene, içmene, protein takviyelerine vs dikkat edip iyi bir vücuda sahip olabilirsin.
Evlenip evi nasıl geçindireceğim, çocuklarıma nasıl bakacağım derdin kalmaz.
Konuşma dillerini de öğrenip geliştirmek için o dilin konuşulduğu ülkeye gidip bir de üstüne gezersin.
Süper zeka yerine akıl olsaymış keşke. Zira analitik manada süper zeka olup daha ALLAH'ı bulamamış veya hayatındaki en ufak problemi çözemeyen insanlar var.
Sağlık imandan sonra gelen en önemli şey. O olmadığı zaman ibadetlerini bile zor yaparsın. Hayattan ve sahip olduğun paradan bile bir şey anlamazsın. Hayat işkence gibi gelir.
Geçmişteki hatalar? En güzeli tevbe etmek ve gerisini ALLAH'a bırakmak.

Yani en mantıklı cevaplar mükemmel sağlık ve sınırsız para olurdu sanırım.

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Konu başlığını görünce çok şaşırdım. İçine girdikten sonra gülme tuttu beni :)

Dedim ne diyor bu. Konu içeriğini şöyle tahmin ettim.
Ex, roj, kubar, metin, Erol, coco, yeşil :)

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Sınırsız para olduğunda kendi elinle olmasa bile başkalarını iyileştirebilirsin.
İyi bir fitness salonuna gidip, yemene, içmene, protein takviyelerine vs dikkat edip iyi bir vücuda sahip olabilirsin.
Konuşma dillerini de öğrenip geliştirmek için o dilin konuşulduğu ülkeye gidip bir de üstüne gezersin.
Süper zeka yerine akıl olsaymış keşke. Zira analitik manada süper zeka olup daha ALLAH'ı bulamamış veya hayatındaki en ufak problemi çözemeyen insanlar var.
Sağlık imandan sonra gelen en önemli şey. O olmadığı zaman ibadetlerini bile zor yaparsın. Hayattan ve sahip olduğun paradan bile bir şey anlamazsın. Hayat işkence gibi gelir.

Ama geçmişteki 3 hatayı düzeltemezsin

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

En mantıksız cevap da gerçek aşkı bulma olurdu

Üst Ana Sayfa Alt