Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Hamas'ın Akidesi Nedir Bilen Var mı?

Slave of Allah Çevrimdışı

Slave of Allah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Duyduğum kadarı ile demokrat falanlarmış fakat herhangi bi delilim yok. Bilen kardeşler delillendirebilirse sevinirim

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hamas ayrıca bildiğim kadarıyla siyasi bir partidir filistinde.
Silahlı kolları mevcuttur

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Duyduğum kadarı ile demokrat falanlarmış fakat herhangi bi delilim yok. Bilen kardeşler delillendirebilirse sevinirim
kardes googleden bile bilgi alabileceginiz meseledir, biraz zahmet, ayrica demokratlik akidesi diye birsey ben duymadim. İslam yani tevhid akidesi birde kufur akideleri vardir. HAMAS hareketi yanlis yollarla dogruya ulasabilecegini zanneden ama gercekten buyuk bir ikrahin icerisinde olan harekettir, Allah onlari islah etsin, zorlu mucadelelerinde ayaklarini sabit kilsin. Bir yanda israil diger yanda iran iki buyuk seytanin kiskacinda bir harekettir.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kardes googleden bile bilgi alabileceginiz meseledir, biraz zahmet, ayrica demokratlik akidesi diye birsey ben duymadim. İslam yani tevhid akidesi birde kufur akideleri vardir. HAMAS hareketi yanlis yollarla dogruya ulasabilecegini zanneden ama gercekten buyuk bir ikrahin icerisinde olan harekettir, Allah onlari islah etsin, zorlu mucadelelerinde ayaklarini sabit kilsin. Bir yanda israil diger yanda iran iki buyuk seytanin kiskacinda bir harekettir.
Allah senden razı olsun.

Üst Ana Sayfa Alt