Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haberin Olsun

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Telegram indirmek gerekiyor. Bu minvaldeki hicbir uygulamayi kullanmiyom ben abi.

Yani dizi film izlemek gibi zaafim var benim. O zaafimi yensem andorid tel bile kullanmam :D
Benimde öyle bir zaafim var. Zor zapt ediyorm kendimi. Televizyonumuz yok ama alcak olsaydim. Son nesil projeksiyonlardan alirdim cok aparatif vede görüntü kalitesi bir o kadar iyi. Ses sistemide oluyor bazisinda. Youtube da bazen incelemelerini izliyorm. Gecen 50 binlik birseye denk geldim. Herhalde alsam onu alırdım borc harc. Şeytan çok dürtüyor o yüzden iyi niyetle alindiktan sonra işin kötüye varacagina simdiden eminimin. Ben nefsimi tanıyorum :)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Benimde öyle bir zaafim var. Zor zapt ediyorm kendimi. Televizyonumuz yok ama alcak olsaydim. Son nesil projeksiyonlardan alirdim cok aparatif vede görüntü kalitesi bir o kadar iyi. Ses sistemide oluyor bazisinda. Youtube da bazen incelemelerini izliyorm. Gecen 50 binlik birseye denk geldim. Herhalde alsam onu alırdım borc harc. Şeytan çok dürtüyor o yüzden iyi niyetle alindiktan sonra işin kötüye varacagina simdiden eminimin. Ben nefsimi tanıyorum :)

Teyzem bi tv almişti gecen sene. Devasa bir sey ve bir o kadar net.
Ben alişmisim elimdeki telden izlemeye goruntu kalitesinin dusuklugune. Asabim bozuldu asiri rahatsiz etti beni net olmasi.
Korku gerilim turu izleyek dedik bir gün.
yani ben hayaletlerin netliginden filme konsantre olamadim

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
@Alketa firsat40 n11

Ana ekranda kuponlar gözüküyor. Bana 100tl ye 40 geldi
31001

Son düzenleme:
مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Teyzem bi tv almişti gecen sene. Devasa bir sey ve bir o kadar net.
Ben alişmisim elimdeki telden izlemeye goruntu kalitesinin dusuklugune. Asabim bozuldu asiri rahatsiz etti beni net olmasi.
Korku gerilim turu izleyek dedik bir gün.
yani ben hayaletlerin netliginden filme konsantre olamadim
Film izlemek bidat değil mi?

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Film izlemek bidat değil mi?
Günah olan bid'at ibadetle ilgili olandır. Film izlemek ise evet zaman kaybı olur (anlattığı şeye göre değişebilir) ve eğer haram içerikliyse günahtır. Ama ibadetle alakalı bir şey yok ki bunda. Özellikle kadınlar için daha izlenebilir bir şey çünkü çoğu filmde elbet tesettürsüz kadınlar vardır ve bir erkeğin bunu izlemesi caiz olmaz, ama Müslüman kadın kâfir kadının avretine bakabileceğinden izlemesindeki problem sadece içeriği olur.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Müslüm Gürsesin nesid soylecegi kırk yıl düşünsem aklıma gelmez.bu yapay zeka nasıl bişey

Üst Ana Sayfa Alt