Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
olabilir. telekomcularda kaç gündür bizim kapının önünde toplanıp duruyorlardı zaten. ne mübarek bir yerde çalışıyomuşum da haberim yokmuş. arada benide kaynatırlarsa hakkınızı şimdiden helal edin. :huhuuhuu

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşaallahh..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
fransadan total avrupa genel müdürü kontrole geliyor :böööö
tek kelimeyle :eek:hafalanoldum

:böööö BİTTİM :böööö

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
burda dlilik yapacagına gıt azcık da işini yap işçileri çalıuştır sen burda konus nasıl iş bu ::)
hemde bittim dersin

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sadece bitmedim. eriyip eriyip bittim. adamlar kiraladıkları ofisi gezecekler. bina darma dağınık. avrupa standartlarında bir şantiye bekliyorlarsa eğer büyük hayal kırıklığına uğrayacaklar. hemde tam bir şok. amelelere soracakları sorulardan alacakları cevapları bilem düşünemiyorum. müslüman olmasak at önlerine iki manken saçmalasınlar. şimdi bu adamlarla ben ne konuşayım. :böööö
BİTTİM BEeeeeNN  
:böööö

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
deli ' Alıntı:
sadece bitmedim. eriyip eriyip bittim. adamlar kiraladıkları ofisi gezecekler. bina darma dağınık. avrupa standartlarında bir şantiye bekliyorlarsa eğer büyük hayal kırıklığına uğrayacaklar. hemde tam bir şok. amelelere soracakları sorulardan alacakları cevapları bilem düşünemiyorum. müslüman olmasak at önlerine iki manken saçmalasınlar. şimdi bu adamlarla ben ne konuşayım. :böööö
BİTTİM BEeeeeNN
:böööö

yaw deli sana ohhh iyi olmuşş derdim ama :huhuuhuu ::
Rabbim yardımcın olsunnn..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
olsun tabeee. :benkizgin son bir saatim. ben bittim :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
acaba yarım saatte fransızca öğrenebilirmiyim. belki olayı daha rahat atlatırdım. yada ben misafirleri çaya, kahveye boğayım, belki ozaman eksik kusurları görmezler. hem ne aceleleri varki sanki 3 ay sonra hiç bir sorun kalmayacak. nıt. nıt. nıt. :huhuuhuu

Üst Ana Sayfa Alt