Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

G Çevrimdışı

guldeste

Üye
İslam-TR Üyesi
iyi :)

korsan nick ' Alıntı:
Konuları rayından çıkartmakta üstünüze yok ...
konu ile alakasız yazıların silinmesini rica ediyorum...

konu dediğimiz zaten bir oyun ve muhabbet için açılmış bir konu oluyor...
ve ben mesajlarda bir kötü unsur görmüyor selametle....

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
korsan nick ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
korsan nick ' Alıntı:
Konuları rayından çıkartmakta üstünüze yok ...

sebep ? ? ?

sebep kirlilik yetmezmi ?

bir halt yazılmış diye bakıyoruz meğer

ortada bir kahve ile nargile eksik

bu sefer kirliliğin içine birde zaman kaybı ekleniyor ...

He amaç muhabbetse öyle forumlar çoook var...

Hatırlatırım forumun adı İSLAM-TR kelimelerinizi israf etmeyin derim ...
maşALLAH çok güzel söylemişsin kardeşim evet haklısın....her davranışın ve sözün hesabının sorulacağı o gün gelecek..her nefis yaptıklarıyla hesaba çekilecektir....bu yüzden sizlere verilmiş zaman gibi nimeti boş maliyani işlerle geçirmiyelim ......öldürmeyin öldürmüyelim............ .ALLAH razı olsun korsan nick kardeşim. :helalsana :helalsana :helalsana.....selametle

S Çevrimdışı

su_damlası

Üye
İslam-TR Üyesi
evet haklısınız birgün gelecek herkes yaptığının hesabını verecek...
ama burda ben kötü birşey göremiyourm... adı İSLAM _TR hatırlatmaya gerek yok... :)
tabi ki amaç dinimiz... İSLAM... ama yeri geldimi muhabbette edilebilir...(ki muhabbet denilecek kadar bişey de yok )
yani diyorsanızki aranızda hiç konuşma geçmeyecek , sadece din,islam,vb. konular da yorum yapılacak ok o zmana...
peki bana açıklarmısınız neden öyleyse burda oyun ve eğlence altında başlıklar var... bunların olduğu yerde muhabbette olacaktır ki burda o kadar abartılacak kadar bişey de yok...
maden bu kadar rahatsız oldunuz siliyorum msj ları... selametle...

G Çevrimdışı

guldeste

Üye
İslam-TR Üyesi
korsan nick ' Alıntı:
Verin misketlerimi ben oynamıyorummm ... :ihihih
madem oynamıyorsuınuz bu başlık altında olmanız ters düştü...
bu arada yukardaki mesajda silinmesi lazım...
demiştinizde...
eğer yazdığımız yorumlar için hesap verilecekse... o zaman bu forumda bu başlık adı altında hesap vericek... demenize göre...
bence birilerini buraya bağlamaya çalışmak başkalarını ( malayani yapıyorsunuz )diyerek üzmekten daha iyidir...
eğer bu bölümde yazılması istenmiyorsa bu başlığın boşuna yer işgal etmesi gereksiz...istenmiyorsa madem bu kadar şikayetçi olunuyorsa kaldırılsın...
bir halt yazılmış diye bakıyoruz meğer

ortada bir kahve ile nargile eksik
bu konunun başlığı belli... ne yazılmasını bekliyordunuz ki... devlet işleri, dini bilgiler vs. gibi şeeylerin yazılmasınımı...? o zaman hatırlatıyım yanlış başlık altındasınız...

S Çevrimdışı

su_damlası

Üye
İslam-TR Üyesi
lüzümsuzluk kattığınızı biz değil siz iddea ediyorsunuz ,zaten bu noktada anlaşamıyoruz ya...
sizin deyişinizle muhabbetimize devam edicektik ama bu kadar ısrar üzerine bu konuya oyun adı altında bir yorum yazıcamı zannetmiyourm... ne yazıkki oyun bölümününm modumun...
istatisliklerinize bakılınca hiçte görüntü sizin dediğiniz gibi değil... dini bölümlerde durduğunuz kadar oyun bölümünüde yakından takip ediyorsunuz... :)
İsterseniz bu konu daha fazla uzamasın... Selametle...

S Çevrimdışı

su_damlası

Üye
İslam-TR Üyesi
ben yeteri kadar anladığımı düşünüyorum...
peki sen benim yazdıklarımı anladığından emin misin?...
tekrar ederek oku belki anlarsın... aynı şeyleri bi kere daha yazmak istemiyourm...
Selametle...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
TuaNaA ' Alıntı:
ReLaXx :huhuuhuu

Ör Ör Bitmiyo bu KaZak :örgü

hersırada fazladan ıkı uç ılmek ılave edıosundur ondan bıtmıodur...ben bıtırdım kazak bak uzerımde giyiniyorum bile sıcacık tutuo :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///

bıtınce bana bıdene daha orermıısn :ihihih elin hazır alışmışken :ihihih :ihihih

T Çevrimdışı

TuaNaA

Üye
İslam-TR Üyesi
ginger ' Alıntı:
TuaNaA ' Alıntı:
ReLaXx :huhuuhuu

Ör Ör Bitmiyo bu KaZak :örgü

hersırada fazladan ıkı uç ılmek ılave edıosundur ondan bıtmıodur...ben bıtırdım kazak bak uzerımde giyiniyorum bile sıcacık tutuo :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///

bıtınce bana bıdene daha orermıısn :ihihih elin hazır alışmışken :ihihih :ihihih

Bu 2. olaCak iNşallah BitirirSem diğeRini Giyiyorum elime SagLık Cok güZel olMuş :örgü :güller bu araDa SipaRişleRim coğaldı kenDiminkini bitirDikten sonRa su_damlası ,üSküDarlı sonram SiziDe lisTeye ekliyorum ama anca Senye giYersinizz Zati malın iyisi 6 ayDa çıkarmışş :öptüm:/// :güller

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
beklerım beklerım yeterkı çıksın bana sıra gelsın :öptüm:/// yuppııııı beleş bıdene daha kazağım olıyyyyy :yale :yale :yale :yale :yale :yale

T Çevrimdışı

TuaNaA

Üye
İslam-TR Üyesi
ginger ' Alıntı:
beklerım beklerım yeterkı çıksın bana sıra gelsın :öptüm:/// yuppııııı beleş bıdene daha kazağım olıyyyyy :yale :yale :yale :yale :yale :yale

İnşallah kardeşimm...o zaman benim çok çalışmam gerekiyo :örgü hatta forumada gelmemem gerekiyo ... :crycry

Not: daha kimseye kaZak maZak yok...Siparişler kapanDı :mutlu

Üst Ana Sayfa Alt