Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yok yahu narsist olduğumdan değil.azıcık gaz veriyim özgüven aşılıyım kendime demiştim:d ki...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Ama ne kadar akıllı davranmaya çalışırsan o kadar deli görünürsün. Çok gülüyorsan sanrılar görüp, histeriden müzdaripsindir. Gülmüyorsan depresyondasındır. Arada kalırsan duygusal olarak gelişmemişsindir.

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
güne başlangıç fena sayılmaz inş.sonu güzel olur...buarada samanpan kardşim nedir sendeki bu hep sinirli,mutsuz ifade ???

E Çevrimdışı

Eski haberci

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ama ne kadar akıllı davranmaya çalışırsan o kadar deli görünürsün. Çok gülüyorsan sanrılar görüp, histeriden müzdaripsindir. Gülmüyorsan depresyondasındır. Arada kalırsan duygusal olarak gelişmemişsindir.

bu neydi yani hiç şansımız yokmu her halükarda size uğramak gerek ölemi :)

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
o ismin samanpan oluşunu ben bile anlamadım sen nasıl anladın . ayrıca ismimi anlayacak bi insan olduğunu düşünmüyorum dünyada . sebebi özel ;)

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
oluruz da sanmıyorum bol şans :) işinin basına dön hadi haberfalan ekle noldu bugün dünyada

E Çevrimdışı

Eski haberci

Üyeliği İptal Edildi
Banned
çok güzel bir gün daha kuş sesi duymadım ama

aklıma gelmişken

samanpan abi bir soru soracam mnerak ettim piskolojide en ağır olanlar sijofren hastalarımıdır tedavisi nasıl olur kullandıkları ileçler öür boyumudur

Üst Ana Sayfa Alt