Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Saçmalaması

A Çevrimdışı

allahaşktır

Guest
yangın dolabını açarsan ne olur ? yang biz eçok kızaaaar :d

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tayyipin müşrik demesinin sebebi , gülencilerin fetullah için "o bize şah damarımızdan yakındır" demesi . yaw tamam güzelde tayyipciğim hani bi miting vardı birisi "tayyipte allahın vasıfları" var dediydi hadio şaştıydı da dinleyciler şakadak şukadak alkışladıydı , olmmuyor böyle aynı tepkiyi orada da bekledim şahsen . en azından ahmaklar kısmını !

E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tayyipin müşrik demesinin sebebi , gülencilerin fetullah için "o bize şah damarımızdan yakındır" demesi . yaw tamam güzelde tayyipciğim hani bi miting vardı birisi "tayyipte allahın vasıfları" var dediydi hadio şaştıydı da dinleyciler şakadak şukadak alkışladıydı , olmmuyor böyle aynı tepkiyi orada da bekledim şahsen . en azından ahmaklar kısmını !
Ya da bizzat rte'nin "rahmetimiz gazabimizi aştı" demesi ?

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ya da bizzat rte'nin "rahmetimiz gazabimizi aştı" demesi ?

Abi siz ciddi misiniz? Bu adam tağut siz ne diyorsunuz.

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Screenshot_2016-08-07-02-31-54-1.png

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Keramet falan id(!)ye ters işler. Onfan dolayı yazdım.

Dar'ul Hilafe'de i'tikadları yazıyordu orda kerametleri kabul ediyoruz diyorlardı.:) İnsaflıca eleştirelim inşaAllah. Hem zaten Ehl'i Sunnet'e göre keramet var onlarda Ehl'i Sunnetiz diyorlarsa kerameti reddediyoruz diyene kadar o konuda òyle düşündükleri kabul edilmez mi?

Üst Ana Sayfa Alt