Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Allah razı olsun abla, bu güzel paylaşımın aklıma Said bin Museyyeb (r.a)'in kızı ve damadını getirdi.

Buradan dinleyebilirsiniz:

Allah radı olsun ahi. Bir kadın ilim ve takvada eşinden üstünse, ona bu özellikleri yüzünden değer veren ve ondan ilim almaktan arlanmayan eşleri de, bu özellikleriyle, aynı şekilde üstündür. Ne mutlu Allah için kibirden uzak duranlara..

Alp Arslan Çevrimdışı

Alp Arslan

.
İslam-TR Üyesi
Mutluluğun fotoğrafı.
images (3).jpg

raaem Çevrimdışı

raaem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
'Mekkeli müşrikler bile bunları görseler "bunlar müşrik" diyerek karşı cıkarlardı' Gül gül öldüm :D

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-12-31-14-40-13_1.jpg
    Screenshot_2016-12-31-14-40-13_1.jpg
    97.2 KB · Görüntüleme: 63
E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Uydurulmuş legodan indirilmiş satranca
WgqpXm.jpg
Bu Mustafa "İSYANOĞLU" ve Abdülaziz "HAYINDIR"ı az mı dinledik ilk hidayete kavuştuğumuz zamanlarda. Hem de ağzımızı aça aça dinlerdik bu herifleri. Vay beee derdik, demekki gerçek İslam diye yıllarca bizi uyutmuşlar, bu adamların anlattığı gerçek islammış derdik. Bugüne kadar "Uydurulmuş Din"e inanmışız, artık "İndirilmiş Din"e inanmamız gerekiyor derdik.Neyse Allah'tan daha sonraki süreçte dinlemeye devam etmemişiz, yoksa kendileri zokayı yedikleri gibi az kalsın bize de zokayı yediriyorlardı:)

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
Bu Mustafa "İSYANOĞLU" ve Abdülaziz "HAYINDIR"ı az mı dinledik ilk hidayete kavuştuğumuz zamanlarda. Hem de ağzımızı aça aça dinlerdik bu herifleri. Vay beee derdik, demekki gerçek İslam diye yıllarca bizi uyutmuşlar, bu adamların anlattığı gerçek islammış derdik. Bugüne kadar "Uydurulmuş Din"e inanmışız, artık "İndirilmiş Din"e inanmamız gerekiyor derdik.Neyse Allah'tan daha sonraki süreçte dinlemeye devam etmemişiz, yoksa kendileri zokayı yedikleri gibi az kalsın bize de zokayı yediriyorlardı:)
Aynen abi. Allah bizi affetsin :(

raaem Çevrimdışı

raaem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
raaem Çevrimdışı

raaem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Enes EL Dadaşi

Allah'ım Kalplerimizi Cihadda Sabit Kıl Amin.
İslam-TR Üyesi
teşekkür ederim

Geçen gün sana dinlerken çok iyi araştır derken bunu kastetmiştim işte,çok popüler olan fakat aslında sapıklık ve bazılarının da müşriklik üzere olduklarını bilemeyebiliyoruz çünki allayıp pulluyolar.Şuan Tavsiye edebileceğim tek dinlenebilicek veyahut benim tek dinlediğim Mehmet Emin Akın Hoca,Nureddin Yıldızda var ama onun bir fotoğrafını gördükten sonra biraz kalbime soğukluk girdi artık dinlesemde pek tesir etmiyor vaazları ama herşeyin en iyisini Allah Azze ve Celle bilir amacım kimsenin ilmini ölçmek değil haddimede değil zaten nacizane izlenimlerim ve Abilerin tavsiyeleri.

raaem Çevrimdışı

raaem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Geçen gün sana dinlerken çok iyi araştır derken bunu kastetmiştim işte,çok popüler olan fakat aslında sapıklık ve bazılarının da müşriklik üzere olduklarını bilemeyebiliyoruz çünki allayıp pulluyolar.Şuan Tavsiye edebileceğim tek dinlenebilicek veyahut benim tek dinlediğim Mehmet Emin Akın Hoca,Nureddin Yıldızda var ama onun bir fotoğrafını gördükten sonra biraz kalbime soğukluk girdi artık dinlesemde pek tesir etmiyor vaazları ama herşeyin en iyisini Allah Azze ve Celle bilir amacım kimsenin ilmini ölçmek değil haddimede değil zaten nacizane izlenimlerim ve Abilerin tavsiyeleri.

nureddin yıldıza uzağım. Bende bir resmini gördüm, ve bazı skrulara verdiği cevaplar tedirgib etti. Teşekkür ederim

Üst Ana Sayfa Alt