Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hadi yine iyisiniz. Hem satranç oynayıp haram işlememiş olacaksınız. Hocamız kütüphanesinde harıl harıl, etrafta seyredenlerin "domuz eti yemiş gibi" olmalarını engelleyecek bir dua aramaktadır. Bulduğu zaman okunmuş üflenmiş ve kutsal suya batırılmış gözlük satışlarımız da olacaktır. Bizi izlemeye devam edin!

image.jpg

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
Hadi yine iyisiniz. Hem satranç oynayıp haram işlememiş olacaksınız. Hocamız kütüphanesinde harıl harıl, etrafta seyredenlerin "domuz eti yemiş gibi" olmalarını engelleyecek bir dua aramaktadır. Bulduğu zaman okunmuş üflenmiş ve kutsal suya batırılmış gözlük satışlarımız da olacaktır. Bizi izlemeye devam edin!

Ekli dosyayı görüntüle 16128
Yok artık.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Ekli dosyayı görüntüle 16128

bunlara gerek olmadığını düşünüyorum.
cübbelinin sapıklığını ispatlayacak çok şey varken bunu yapmayın lütfen

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
Tanıştırdı derken?
Aman annen görmesin, yoksa seni tımarhaneye filan gönderir...
(Senin tabirinle) yeni nesil gençlik de annesi demişti zaten. Ben bu haberi yaklaşık 2.5 sene önce filan görmüştüm.
Videoyu çeken akhi annesi ve babası diye söylüyor ya ondan bahsediyor abla galiba

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunlara gerek olmadığını düşünüyorum.
cübbelinin sapıklığını ispatlayacak çok şey varken bunu yapmayın lütfen

Ahi vallahi bilmiyorum dikkat ettiniz mi ama ben şuana kadar böyle şeyler hakkında yazan biri değilim. Ama aylardır sevdiğim bir arkadaşa bid'atlar ve haramları anlatmama rağmen bu resmi bana yollaması ki ben telefonda mesajlaşma uygulamaları kullanmıyorum direk mail hesabı isteyip bunu atması beni çok sinir edince bende o sinir hali ile böyle yazdım..

Hakkınızı helal edin ve ayrıca haklısınız, nasihatiniz için de Allah azze ve celle razı olsun sizi firdevsi ile ödüllendirsin.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi vallahi bilmiyorum dikkat ettiniz mi ama ben şuana kadar böyle şeyler hakkında yazan biri değilim. Ama aylardır sevdiğim bir arkadaşa bid'atlar ve haramları anlatmama rağmen bu resmi bana yollaması ki ben telefonda mesajlaşma uygulamaları kullanmıyorum direk mail hesabı isteyip bunu atması beni çok sinir edince bende o sinir hali ile böyle yazdım..

Hakkınızı helal edin ve ayrıca haklısınız, nasihatiniz için de Allah azze ve celle razı olsun sizi firdevsi ile ödüllendirsin.

benim takıldığım yazınız değildi aslında
cübbeli çıkıp satranç hakkında olumsuz ifadeler kullanırken, kalkıpta helal satranç gibi birşey satması düşünülemez.
bu tür haberler cübbeli taraftarlarının, hocamıza iftira atıyorlar diyerek sahiplenmelerine yol açıyor.

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
benim takıldığım yazınız değildi aslında
cübbeli çıkıp satranç hakkında olumsuz ifadeler kullanırken, kalkıpta helal satranç gibi birşey satması düşünülemez.
bu tür haberler cübbeli taraftarlarının, hocamıza iftira atıyorlar diyerek sahiplenmelerine yol açıyor.

Benim, bu resim doğru mu değil mi diye bilgim yok aslında. Ama yaptığım yanlıştı bunu biliyorum. Bu benim nefsimi temize çıkarmaz, bunu kendime yakıştıramadım, çünkü müslüman bir davetçi olmak ile bağdaşmadı vesselâm..

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benim, bu resim doğru mu değil mi diye bilgim yok aslında. Ama yaptığım yanlıştı bunu biliyorum. Bu benim nefsimi temize çıkarmaz, bunu kendime yakıştıramadım, çünkü müslüman bir davetçi olmak ile bağdaşmadı vesselâm..

sizin asıl gündemden haberiniz olmadığı için resimdeki iddaya inanmanız normal.
cübbelinin buna benzer sapıklıkları çok
fakat bu sıra cübbelinin satranç haramdır demesi gündemde
sırf satranç haramdır dediği için butür haberler çıkarıyorlar
diyanetin yılbaşı haramdır fetvasını ve cübbelinin satranç haramdır fetvasını gündem yapanlar aynı kişiler
size tepki vermek istemedim, sadece gündemi bilmeniz için yazdım
kırdıysam özür dilerim

Üst Ana Sayfa Alt