Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Grafik Çalışmalarım [8 Adet]

• Konbuyu başlatan #Nurullah
  • Başlangıç tarihi
N Çevrimdışı

#Nurullah

Guest
Selamun aleyküm kardeşler,
Resimler bana aittir.üzerinde oynama yapmadan (sayfalogosu yapıştırmak, vb..) kullanabilirsiniz.

RWEr5DW.jpg

B4hITnZ.jpg

Ca6SZ6f.jpg

nYlE2Rx.jpg

38oPylm.jpg

i9vusUk.jpg

s8rwIAE.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
emeğine sağlık akhim maşaALLAH

N Çevrimdışı

#Nurullah

Guest
maşaAllah çok güzel.nasıl yapıyorsunuz yaw?? :D bende photoshop kullanmayı biliyorum ama hiç böyle sizin gibi yapamıyorum.Devamını bekleriz :D
Sağolasın kardeşim.Mesaj atarsan bi ara gösterebilirim nasıl yaptığımı

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
@#Nurullah kardesim senin çalismalarina bir ek olarak bisey söylemek istiyom:
yaptigin resimlerin bir kösesine imzani, yani ismini yazarsan kimin yaptigini biliriz;) çünki üzerinde senin yaptigina dagir delil yok:p
bu arada resimlerin güzel:harika: tres jolie:cool:

N Çevrimdışı

#Nurullah

Guest
@#Nurullah kardesim senin çalismalarina bir ek olarak bisey söylemek istiyom:
yaptigin resimlerin bir kösesine imzani, yani ismini yazarsan kimin yaptigini biliriz;) çünki üzerinde senin yaptigina dagir delil yok:p
bu arada resimlerin güzel:harika: tres jolie:cool:

sağolasın kardeşim.maalesef kıyıya köşeye koyacak güzel bi künyem yok.hem öyle şeyleride sevmem benim yaptığıma dair delil olması da bişey değiştirmez dimi ;).yapanı sorarlarsa bi müslüman der geçeriz :)

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
yapanı sorarlarsa bi müslüman der geçeriz :)

o müslüman bende olabilirim:D tabiki bisey degistirmez ama en azindan hangi kardes yapti onu biliriz:kedicik:
ama genede sen bilirsin, imzani ekle dememin sebebini ilerde anlarsin:)

N Çevrimdışı

#Nurullah

Guest
imzani ekle dememin sebebini ilerde anlarsin:)
Şuan tahmin edebiliyorum zaten kalitesiz kalitesiz logolarını fotocuklarımın :kedicik: üzerine uhuyla yapıştırır gibi yapıştıracaklar.hatta bazıları yapıştırdığı logolarla bazı insanların renk körü olmasına vesile olacak (Yalan;)).ve ben fotolarımın son halini gördüğümde belki o fotoları yapan elime beddua edecem belki o kalitesiz görüntüler karşısında kafamı duvara vurmak isteyecem:acpsnr:.ama yinede künye önerileri alabilirim.sadece künye de değil güzel ve manalı bir isimde olabilir.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
benim türkçem çok düzgün degil ama diger akhilere sorabilisin sana bulabilirler:) moi parler français:komik: toi pas comprendre:kedicik: