Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
forum gunlugu bız ev cabuk ısınsın dıye mısafır cagırıyoruz kı bıkac fazladan nefes olsun evde sonra noluo ,tabı bızım evın espırılerı olusuo mesela:bırının ayagına çay mı dokuldu bız eyvah cıkar baska verelım dedıgımızde yok yok dursun ayagım ısındı dıyebılıo yada bırı hareket ettıgınde dıgerı hareket etme ruzgar yapıosun dıebılıo bukadar yanı ya bız baska ev bulabılermıyız kıne acaba ???

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Awesome ' Alıntı:
forum gunlugu bız ev cabuk ısınsın dıye mısafır cagırıyoruz kı bıkac fazladan nefes olsun evde sonra noluo ,tabı bızım evın espırılerı olusuo mesela:bırının ayagına çay mı dokuldu bız eyvah cıkar baska verelım dedıgımızde yok yok dursun ayagım ısındı dıyebılıo yada bırı hareket ettıgınde dıgerı hareket etme ruzgar yapıosun dıebılıo bukadar yanı ya bız baska ev bulabılermıyız kıne acaba ???

hmm bizim burda kiralık ev var gel istersenn :güldüm

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Awesome ' Alıntı:

durum wahim desene arkadaş...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
awesome ve ev arkadaşlarının espiri anlayışlarına hayran kaldım sevgili günlük :eek:hafalanoldum :dillll

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Evet arkadaslar durum vahım cıdden
deli ' Alıntı:
awesome ve ev arkadaşlarının espiri anlayışlarına hayran kaldım sevgili günlük :eek:hafalanoldum :dillll
:benkizgin :benkizgin :benkizgin durumun vahımlıgınden bahsedıoruz burda sen ne dıosun .

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aham da işte sevgili günlüğüm... awesome eski sağlığına kavuşmuş :: iki günlük dünyada kavgaya.... ::

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
nonono.gif

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gördüğün gibi sevgili günlük, bizim smileler yine çaktırmadan yürütülüyor :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
alınmıyorum :dillll

sevgili günlük... artık eskisi gibi tekrardan el günlüğü tutmaya karar verdim... eski anılarımı okudukça kendime çok hayret ediyor, neler yaşadığıma ve neler yazdığıma şaşırıp kalıyprum.. hala inanamıyorum, ben öyle güsel cümleler kurabilirmiymişmiyim... :huhuuhuu herkese tavsiye edrim...
blow.gif

C Çevrimdışı

cigdem

Üye
İslam-TR Üyesi
Awesome ' Alıntı:
Hiç sorun değil canım gel buluruz sana hemen bir ev. :güldüm
Benim eşim emlakçı.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
damında kurşun olan evlerin bulunduğu ülkedende ev bulabilirmiki :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
diyorumki... damında kurşun olan evlerin bulunduğu ülkedende ev bulabilirmiki :huhuuhuu

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
içimde bı sıkıntı var...zor nefes alıyorum neden bılmıorum duaya ıhtıyacım var canlar :(

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah acil şifalar versin gingin abla... ama sana okadar dedim bırak şu sigarayı diye, laf dinletemiyoruzki... :huhuuhuu

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ahh günlükk ahhh.... bu aralar duaya o kadar ihtiyacim var ki....
Allah herseyin hayirlisini versin, ins, istedigim sey olur...
Ne kadar da olmayacak diye korksam da, icimdeki Umut da bi okadar büyük. hülya ablamin sözleri geliyor aklima:"sabir, tefekkür,teslimiyet...(ne kadar da hakli aslinda)...
artk sabir edecegim, bosuna dememisler "görelim Rabbim neyler, neylerse güzel eyler" diye....
tabii bunun haricinde de baska derdim yok degil...off off kendi derdimden gecdim de bu en kötüsü yaaa...kendi sorunlarimi unutturuyor bana, bu asla düzelmeyecek, etrafimda bir kisidemi olmayacak beni anlayan...
Isyanim var isyanimmmm. Isyanim (HA$A) Yaradana degil, isyanim yalnizca """""INSANLARA""""""....

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
isyan edeceğin yede sitemkar davranıp, bir köşede yardım etsen daha iyi olmasmıydı :huhuuhuu

Üst Ana Sayfa Alt