Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Evimde Bulduğum Bu Kağıt Nedir Acaba?

A Çevrimdışı

abasskaf

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamın aleyküm dostlar,
evde kitabın içinden böyle bir şey buldum acaba bu nedir?

1693507203593.png

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Büyü olduğu kanısına nasıl vardınız acaba?
Daha önce gördüklerime benziyor, semboller ve diziliş şekilleri.
Eğer büyü değilse ne olabileceğini düşünüyorsunuz ve evinizde böyle bir kâğıt ne arasın? Yardımcı olmak için soruyorum

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Selamın aleyküm dostlar,
evde kitabın içinden böyle bir şey buldum acaba bu nedir?

Ekli dosyayı görüntüle 31054
We aleykum esselam kardeşim,

Arabça'yı yeni öğrenmiş ve müzikle ilgilenen birinin, zaman geçirmeye çalışması sırasında notalarla karıştırarak ortaya koyduğu birşey gibi..

"Allah" ismi ve kelime-i tevhid yazılmış birkaç kez, bazı şekiller, harfler ve sayılar serpiştirilmiş..

İkinci sayı dizilimi TC kimlik no gibi duruyor..

Velhasıl; büyü niyeti de olabilir, vakit öldürme niyeti de olabilir, güzelce imha edip kafaya takmayabilirsiniz..

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
We aleykum esselam kardeşim,

Arabça'yı yeni öğrenmiş ve müzikle ilgilenen birinin, zaman geçirmeye çalışması sırasında notalarla karıştırarak ortaya koyduğu birşey gibi..

"Allah" ismi ve kelime-i tevhid yazılmış birkaç kez, bazı şekiller, harfler ve sayılar serpiştirilmiş..

İkinci sayı dizilimi TC kimlik no gibi duruyor..

Velhasıl; büyü niyeti de olabilir, vakit öldürme niyeti de olabilir, güzelce imha edip kafaya takmayabilirsiniz..
Iyimser düşünmüşsünüz abi. Daha önce kâğıt büyü gördüm ve bunun stiliyle kullanılan özel semboller aynı. Ayrıca bu tür büyüler kırmızı mürekkeple/kalemle yapılır.

Muqarrab Çevrimdışı

Muqarrab

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Iyimser düşünmüşsünüz abi. Daha önce kâğıt büyü gördüm ve bunun stiliyle kullanılan özel semboller aynı. Ayrıca bu tür büyüler kırmızı mürekkeple/kalemle yapılır.
Ayrıca büyü yapmak için farklı vefkler kullanıyorlar nota sembolleri, hashtag, ebced, Kur an ı Kerim'de geçen ayetlerden harf alıyorlar, tersten yazıyorlar, göz, üçgen, yıldız vs. vs. O kadar iyi düşünülecek bir tarafı yok maalesef :)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Kitabin icinden 200 tl ciksa mutlu olurdum şahsen.
Boyle bir sey ciksa biri rika calismis herhalde derdim sanirim.
cok sukur ki hayatim boyunca boyle seylerle hic karsilasmadim.

Bin Yusuf Çevrimdışı

Bin Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Âleykum selam we rahmetullahi we berakatuh kardeşim

Bu Tılsımlı büyü ve bâtıl vefk barındıran kağıtları (şimdilik) kaybetme.
Eğer evde büyüye işaret eden geçimsizlik, kavga, ibadetten kaçınma, kısmet bağlanma vb olumsuzluklar yaşanmıyorsa kağıdı imha edebilirsin.

Eğer sorunlar var ise, gerçek işin ehline bu büyülü kağıtlarla başvurup Kur'an ve sünnete göre sorunları çözmesini isteyebilirsiniz.

Üst Ana Sayfa Alt