Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Evde Bulduğum Muskayı Nasıl Yok Edebilirim?

A Çevrimdışı

Abu Omar

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sa ağbiler ablalar ben evde muska buldum onu ne yapacam nasıl yok edecem korku sardı beni isder isdemez ne yapmalı o muskayı
birine sordum yak gitsin dedi ama cinlerin varlığını biliyoz sonuçta kuranda geçeyor bu muska nasıl yok edlecek bilgi verin ağcilen saygılar :güller

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
muskanın içinde ne yazıyor belki kurandan ayetler yazılıdır o yüzden içini açın bakın birde o tip şeyler size zarar veremez bunu da unutmayın Allah cc sığının

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hayırdır kardeşler ? Evlerinizde niye bilmediğiniz muskalar buluyorsunuz? Evinize kadar girebililecek bir düşmanınız mı var ? Kim size büyü yapmaya çalışıyor :)

U Çevrimdışı

Umm Abdullah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Wa 'alaylum assalam

öncelikle onu yakin yok edin sonra her gün mutlaka bakara suresini okuyun ve sabah + aksam zikirleri unutmayin (hisnul muslim'de bulabilirsiniz insha'Allaah) onun etkisi kalmaz wa Allahu alam.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
seve seve ağbi :eek:ley

sirkeyemi ıslaycam şimdi ben bunu? kuran gibi yazıyor ama değişikde biraz kafam karıştı :eek:uch2:

çekiniyorsan bana ulaştır.Yok abi ben hallederim diyorsan.Bir kabın içinde yak.küllerini denize at veya üzerine basılmayacak bir toprağa göm.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Üst Ana Sayfa Alt