Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
EL-ŞAFİ olan Allah c.c şifa versin...islama bağışlasın...Allah bütük hastalıkların şifasını vermiştir 2 hastalık hariç ölüm ve yaşlılık...dua edin inşallah...kuran okuyun çünkü kuran çifadır

K Çevrimdışı

.:KaFKeF:.

Guest
bende dua bekliyorum sizden ensar enstitüsüne alınmam için.... simdiden allah razı olsun

I Çevrimdışı

ilya

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allahım sizler için hayırlı olacak olan neyse onu nasip etsin biliyoruzki her şerden bir hayır doğuyor.

K Çevrimdışı

.:KaFKeF:.

Guest
sukurler olsun simdi msj aldım enstitüye alınmısım:))))))mulaktı basaryla gecmişimm:) dua edenlerden allah razı olsun

0 Çevrimdışı

03hoca

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN ACİL ŞİFALAR VERSİN İNŞAALLAH

B Çevrimdışı

blight

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Haftaya gözlerimden ameliyat olacağım, ameliyat başarısız geçerse gözümü kaybedeceğim. Dualarınızı bekliyorum kardeşlerim..

tek_dileğim Çevrimdışı

tek_dileğim

Üye
İslam-TR Üyesi
Haftaya gözlerimden ameliyat olacağım, ameliyat başarısız geçerse gözümü kaybedeceğim. Dualarınızı bekliyorum kardeşlerim..

Rabbim yuardımcınız olsun kardeşim. İnşaallah hayırlısıyla atlatırsınız. Ameliyatınız da sorunsuz bir şekilde geçer inşaallah..

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah yardımcınız olsun ameliyatta.
Amin.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin

Allah acil şifalar versin. inşAllah başarılı geçer ve sağlığınıza kavuşup bu mesajlarımıza yanıt yazarsınız. Allah cc acil şifa ve sabr versin.

S Çevrimdışı

sebnem27

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
başımda bir bela var. bana takıntı yapmış biri. sanırım şizofren. dava açmıştık. yarın mahkmemiz var. ama şizofren açtığımız dava bile onu korkutmadı. çok ama çok duaya ihtiyacım var.

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
başımda bir bela var. bana takıntı yapmış biri. sanırım şizofren. dava açmıştık. yarın mahkmemiz var. ama şizofren açtığımız dava bile onu korkutmadı. çok ama çok duaya ihtiyacım var.

ALLAH cc yardimcin olsun kardesim. Seni bu sıkıntından kurtarsin.
ALLAHa gece ve gündüz samimiyetle dua et kardesim...
süphesiz ALLAH kullarini isitendir ve O hicbir duayi kabul etmekte aciz degildir.
bende dua edicem ins.
selametle

Üst Ana Sayfa Alt