Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

C Çevrimdışı

cuheyman el-uteybi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
teyzem 3 gün önce öldü, annem 70inde fenalaşıp duruyor acile kaldırdım , babayla görüşmüyoruz o da karaciğerin % 70ini kaybetmşl anladığım kadarıyla ölüm döşeğinde ölmüş bile olabilir görüşmek istemiyor zaten annem bu haldeyken bırakamam , zor günler .... pişmanlıklar ...annem giderse kimsem kalmaz ,üzülmesin diye sarılamıyorum bile,,, , inşaallah annem atlatırda iyileşir amin !

ALLAH yardımcın olsun abi

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
teyzem 3 gün önce öldü, annem 70inde fenalaşıp duruyor acile kaldırdım , babayla görüşmüyoruz o da karaciğerin % 70ini kaybetmşl anladığım kadarıyla ölüm döşeğinde ölmüş bile olabilir görüşmek istemiyor zaten annem bu haldeyken bırakamam , zor günler .... pişmanlıklar ...annem giderse kimsem kalmaz ,üzülmesin diye sarılamıyorum bile,,, , inşaallah annem atlatırda iyileşir amin !

Babanla görüş kardeşim

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Allah'ın razı olacağı akide üzere sebat edip, o akide üzere canımızı teslim etmek için dua..

EbuMuaz02 Çevrimdışı

EbuMuaz02

İlim_talebesi_27
İslam-TR Üyesi
Esselamu 'Aleykum

Kardeşlerim sizden kendim için veya annem babam eşim çocuklarım için değil ümmetin değerlerini kaybettiği ve dualarında unuttuğu ancak ümmeti en çok düşünen ve onların kurtuluşu için çırpınanlardan biri olan ve buna rağmen Tağutların zindanlarına reva görülen Şeyh Şahımerdan Sarı Hoca ya dua istiyorum..

Hoca için dua edin kardeşler şuanda da Irak ta Tağutların zindanlarında bedel ödemekte.. Herkes Tevhidtir tağuttur şirktir diye slogan nidaları atar ama herkes bedel ödeyemez.. Her bedel ödeyen de o bedelden sonra aynı davayı üstlenmeye yeltenemez.. Hoca Allah ona selamet versin yıllarını çoluk çocuğunu eşini dostunu kaybetmeyi bu dava için göze almış ve hala da tek başına zalimlere meydan okuyan adı gibi yiğitlerin lideri, merdanların şahı olmuş saygı değer büyük bir 'Alimdir.. Dualarınızı ondan eksik etmeyin, kendinizi de yoluna başkoymaktan mahrum etmeyin.. Selametle..

Hoca Irak zindanlarından Türkiye zindanlarına gönderildi.. Zalimler sürekli oyun üzerine oyun kuruyor Allah'ın planından bi haberler ancak Allah bizleri de imtihan ediyor.. Alimler fedakarlıklarla bedellerle hayatlarını davaya adadı..Elimizde sadece onlara sevgimiz, sosyal medyalardan sesimiz ve de başımıza gönderilmeleri için dualarımız var.. Bari bunlardan vazgeçmeyelim ve dualarımızı eksik etmeyelim.. Vesselam..

ebuyusuf Çevrimdışı

ebuyusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
29244340_2085180788430470_6012121096938371140_n.jpg

Üst Ana Sayfa Alt