Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sevdiklerimizin acılarına katlanma imtihanından koru bizi Ya'rabbbbbbbbb.

abimizin durumu nasıl acaba??

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim herkesden razi olsun kardeslerim , belki cok ozel oldu oncelikle hakkinizi helal edersiniz umarim insaAllah ,yalniz siz kardeslerimi yakin gordugumden boyle bir sey zaman zaman oluyor bir aile gibi gordugum icin, Rabbimden tek istegim abimle beraber tum sifa dileyenlere Safi ismi ile insaAllah sifa versin Rabbim bizleri devamli imtihan ediyor boyle seylerle ve tasiyamayacagimiz yukler de vermiyor hatta bir ayet var idi galiba su an aklima gelmiyor

Abim yuce yaradan im CC sayesinde henuz imtihanin birinci safhasindan geciyor ve o bu safhayi gecerken bir kez daha anladimki okadar aciziz okadar kucuk, Rabbim yar ve yardimcimiz olsun tum ummeti muhammed sav kardeslerimin de insaAllah

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
Amin NişALLAhy...ALLAh (cc) Razı olsun Ablacık....Rabbim Her Daim yar ve Yardımcınız olması Dularıyla....

F Çevrimdışı

Fuad

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim hayırlı acil şifalar ihsan eylesin
Rabbim Ailesine sabır ve metanet lutfetsin. amin

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Abim in hepinize selami var insaALlah ve Allah CC razi olsun dedi bu selam kendisinden geldi insaALlah kardeslerim

Allah cc sizlerden razi olsun kardeslerim

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
a.selam, Rab daha iyi etsin,
çektiği sıkıntı; küçük fenâlıklarına keffaret olsun

Z Çevrimdışı

zeynep__

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim babanıza şafi ismi hürmetine şifa versin inşaallah kardeşim
sıkıntılarınzı gidersin .
salavat ve fatiha ile amin..

hümeyra__ Çevrimdışı

hümeyra__

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamünaleyküm çoğu zaman kendimi çok büyük bi boşlukta hissediyorum,gereksiz ve anlamsız olduğumu düşünüyorum...okumaya öğrenmeye çalışıyorum fakat her dakikada okunmuyorki ne yapmalıyım bilmiyorum hepinizden bana gönlünüzden geldiği gibi dua etmenizi istiyorum allah için

ebu katade el turki Çevrimdışı

ebu katade el turki

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bacım inş dualar seninledir. rabbim muradını gönlüne göre versin. ama sende takdir edersin ki bir mü'mine bu tür düşüncelere yakışmıyor. rabbin ipine sarılalım hep beraber. hani derler ya rabbine önüp benim büyük derdim var deme ; derdine dön ve benim büyük bir rabbim var de.
ayrıca takva ehli ile normalvasat müslümanın imtihanı bir olmaqz. hayra yor. sana da bu yakışır.
selametle.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
allahu teala yar ve yardımcın olsun............selametle

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamünaleyküm çoğu zaman kendimi çok büyük bi boşlukta hissediyorum,gereksiz ve anlamsız olduğumu düşünüyorum...okumaya öğrenmeye çalışıyorum fakat her dakikada okunmuyorki ne yapmalıyım bilmiyorum hepinizden bana gönlünüzden geldiği gibi dua etmenizi istiyorum allah için
Allah cc yardımcın olsn hümeyra tabii ki dualarımız sizinle rabbim sıkıntınızı gidersin inş.kendinizi böyle hissettiğinizde lütfen kendinizi dinlemeyin bol bol kuran okuyarak başka birşeylerle meşgul olmaya çalışın ne kadar kendinizi dinlerseniz o kdar sıkıntınız artar bende zaman zaman böyle sıkıntılar yaşardım şimdi iyiyim çok şükür inşallar sizdedüzelirsiniz SELAM VE DUALARIMLA...

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ne olur bana da dua edin !yavrularımı tam bir müslüman olarak yetiştirebilmem için Allahcc bana güç ,kuvvet ,sabır versin

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ne olur bana da dua edin !yavrularımı tam bir müslüman olarak yetiştirebilmem için Allahcc bana güç ,kuvvet ,sabır versin

Allah yardımcınız olsun. Dilerim Rabbimiz çocuklarınızı islamda takva sahiplerine önder kılar.

hümeyra__ Çevrimdışı

hümeyra__

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum Ya Rabbi Ya Rabbi Ya Rabbi sudenur isimli kardeşimizin evlatlarını sen himayene al Peygamberimizin ahlakıyla ahlaklandır onları kardeşimizinde her daim yar ve yardımcısı ol Amin.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ayaklı kütühane hocam, Allah cc gönlünüze göre kadro ve tayin etsin.

işleri hergün kötüye giden esnaf kardeşinize de bir dua istiyorum

Üst Ana Sayfa Alt