Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

DUA EZBERİ DERSİ

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
sifir ' Alıntı:
Hocam ders tamamdır Elhamdülillahh..
Hakkını helal et..
Rabbim razı olsunn inşaALLAHhh..

aşk olsun sifir bizim kardeşliğimiz bu mu?
bensiz ezber yaparsın haaaa beni çağırma zaten aferin sana :(
zaten oyunlar o kadar gündeme geliyorki bu gibi güzel forumları göremiyoruz :(
neyse zararın neresinden dönülürse kardır :) :) :)

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
cevan_pedayi2 ' Alıntı:
s.a dualarınıza amin kardeşlerim beni bağışlayın ben bu konuyu nasıl olduğunu anlamadım hangi dua yı ezberleyeceğiz?burayamı yazacaz ezberlediğimizi kusura bakmayın inş.

Ne ki SEVDA:
Hakka sevdalanmadıktan sonra
Ne ki HAYAT:
Hakkı yaşamadıktan sonra
Ne ki KAVGA:
Hak yolunda olmayınca
Ne ki ÖLÜM:
Şehadet vurmayınca..

as kardeşim haftalık verdiğim duaları ezberleyin inş.ondan sonra ezberlediğiniz hakkında cevap yazın bukadar kardeşim ........verdiğim dua yukarıda ondan başlayabilirsin.fi emanillah

C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a sağolunuz ahi ilginize tşk. ederim inş.olay anlaşılmıştır allah razı bulsun sizden bütün kardeşlerimizede tavsiye ediyorum rabbimiz dualarımızı kabul buyursun amin selameti

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aşkhamalı ' Alıntı:
sifir ' Alıntı:
Hakkını helal et..

maşşallah kardeşim ne güzel düşünüyorsun evet zararın neresinden dönersek kar bizim için..... allah cc ,bizim yaratılış amacımıza zarar getirecek her türlü durumdan dönmemizi nasip etsin....selametle

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
cevan_pedayi2 ' Alıntı:
s.a dualarınıza amin kardeşlerim beni bağışlayın ben bu konuyu nasıl olduğunu anlamadım hangi dua yı ezberleyeceğiz?burayamı yazacaz ezberlediğimizi kusura bakmayın inş.

Ne ki SEVDA:
Ne ki HAYAT:
Hakkı yaşamadıktan sonra
Ne ki KAVGA:
Hak yolunda olmayınca
Ne ki ÖLÜM:
Şehadet vurmayınca..

ya kardeş neden benim imzamı yazdın buraya anlamadımm :eek:hafalanoldum :ahaboleoldum

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
aşkhamalı ' Alıntı:
sifir ' Alıntı:
Hakkını helal et..

yaa canım benim ya ben nerden bilim seninde katılmak istediğini hem bilmem görmüş olacağını düşündümm kusura bakmaa :huhuuhuu :agliyorum

C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Üye
İslam-TR Üyesi
sifir ' Alıntı:
cevan_pedayi2 ' Alıntı:

Ne ki SEVDA:
Ne ki HAYAT:
Hakkı yaşamadıktan sonra
Ne ki KAVGA:
Hak yolunda olmayınca
Ne ki ÖLÜM:
Şehadet vurmayınca..

ya kardeş neden benim imzamı yazdın buraya anlamadımm :eek:hafalanoldum :ahaboleoldum
sifir ' Alıntı:
cevan_pedayi2 ' Alıntı:

Ne ki SEVDA:
Ne ki HAYAT:
Hakkı yaşamadıktan sonra
Ne ki KAVGA:
Hak yolunda olmayınca
Ne ki ÖLÜM:
Şehadet vurmayınca..

s.a kardeş temelli almadımki kardeşim çok güzeldi sözler bir seferliliğne aldım o elbette sisin hakkını helal edersin inş. selametle kalın

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
cevan_pedayi2 ' Alıntı:
sifir ' Alıntı:
cevan_pedayi2 ' Alıntı:

Ne ki SEVDA:
Ne ki HAYAT:
Hakkı yaşamadıktan sonra
Ne ki KAVGA:
Hak yolunda olmayınca
Ne ki ÖLÜM:
Şehadet vurmayınca..

sifir ' Alıntı:
cevan_pedayi2 ' Alıntı:

Ne ki SEVDA:
Ne ki HAYAT:
Hakkı yaşamadıktan sonra
Ne ki KAVGA:
Hak yolunda olmayınca
Ne ki ÖLÜM:
Şehadet vurmayınca..

s.a kardeş temelli almadımki kardeşim çok güzeldi sözler bir seferliliğne aldım o elbette sisin hakkını helal edersin inş. selametle kalın

a.s hmm öle dionn hakkım varsa helaldir selametle..

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bende geldim ezberledim inş yeni dualarımı bekliyorum :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
oyy oyy kardeşim canım benim hoşgelmişsinn Rabbim ecrini versin inşaallahh.. :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:)sümeyye:) ' Alıntı:
bende geldim ezberledim inş yeni dualarımı bekliyorum :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///
maşşallah allah ecrini versin canım pazartesi inşallah vericem yeni duayı.........selametle :öptüm:/// :öptüm:///

B Çevrimdışı

büşra

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleyküm arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdıgım bu siteyi dua ezberleme dersini çok begendim emegi geçenlere teşekkürler araf suresinden seçilen duayı pazartesi gününe kadar inşaallah ezberleyecegim

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
buşra ' Alıntı:
selamun aleyküm arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdıgım bu siteyi dua ezberleme dersini çok begendim emegi geçenlere teşekkürler araf suresinden seçilen duayı pazartesi gününe kadar inşaALLAH ezberleyecegim
as hoş geldin canım kardeşim seni aramızda görmekten mutluluk duyduk..yüce allah seni firdevsinde ağırlasın inşallah.......selametle

H Çevrimdışı

hatunay

Üye
İslam-TR Üyesi
dua ezberi dersi hızla devam ediyor .siz bir hayra kapı actınız ve arkanızdan geliyorlar .devam daha cok katılım olacaktır. bazen cevap gelmeye bilir ama oda işin cilvesi. yeni duaları bekliyoruz inş. ezberledim dualara cok ihtiyacımız var.

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hatunay ' Alıntı:
dua ezberi dersi hızla devam ediyor .siz bir hayra kapı actınız ve arkanızdan geliyorlar .devam daha cok katılım olacaktır. bazen cevap gelmeye bilir ama oda işin cilvesi. yeni duaları bekliyoruz inş. ezberledim dualara cok ihtiyacımız var.
canım kardeşim saolasın yazdıkların için :öptüm:/// :öptüm:/// inşallah yüce allahın rızasını kazananlardan oluruz bütün dileğimiz bu......kardeşim allah ccü sana ve diğer kardeşlerime kesintisiz ecir versin ve razı olunan kullardan olursunuz inşallah.dünya hayatı, ağacın alında oturup dinlenen yolcu gibi ,ağaç gölgesi........ bu dünyaya bağlanıp yolcu olduğumuzu unutan kullardan olmayız inşallah...allahın rızasına talib olanlara ne mutlu....selametle

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
selamu aleyküm kardeşlerim bu haftaki dersimizi veriyorum...şimdiden .Rabbim ecrinizi kat kat versin inşallah...........selametle

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ

رَبِّ اغْفِرْ لِي وَلِأَخِي وَأَدْخِلْنَا فِي رَحْمَتِكَ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِين
araf 151

Ey Rabbim, beni ve kardeşimi bağışla, bizi rahmetine kabul et. Zira sen merhametlilerin en merhametlisisin!

rabbiğfirliy ve li ehiy vedhilna fiy rahmetike ve ente erhamur rahimiyn)

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
Ey Rabbim, beni ve kardeşimi bağışla, bizi rahmetine kabul et. Zira sen merhametlilerin en merhametlisisin!

rabbiğfirliy ve li ehiy vedhilna fiy rahmetike ve ente erhamur rahimiyn

amin...

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
amin...
çok güzelmiş duamız her zamanki gibi :öptüm:/// :öptüm:///
allah razı olsun selametle... ben ezberledim bilem :dillll

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
sifir ' Alıntı:
aşkhamalı ' Alıntı:
sifir ' Alıntı:
Hakkını helal et..

yaa canım benim ya ben nerden bilim seninde katılmak istediğini hem bilmem görmüş olacağını düşündümm kusura bakmaa :huhuuhuu :agliyorum

şaka yaptım bakma sen dediğime :)
sadece forum çok hoşuma gitti geç görmüş olmak zoruma gitti :)

rüveyda kardeşimede teşekkür ederim maş maş :) çok güzel bi faaliyet ;)
Rahman yardımcınız olsun,inşlh artık bende varım :)

C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Üye
İslam-TR Üyesi
Gönderen: ruveyda.
selamu aleyküm kardeşlerim bu haftaki dersimizi veriyorum...şimdiden .Rabbim ecrinizi kat kat versin inşALLAH...........selametle

a.s allah razı olsun ölmessek inş.

Üst Ana Sayfa Alt