Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Dinden Çıktığımı Sanma Vesvesesi Hakkında Bana Nasihat Eder misiniz?

M Çevrimdışı

Müslüman7

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Hayırlı akşamlar hocam ben günah işledim ALLÂH CELLE CELALUHU tarafından günah işlediğim için ALLÂH CELLE CELALUHU beni ve tüm Ümmet-i Muhammed'i affetsin ÂMİN aklımdan önceden olmasindan çekindiğim bir olay geldi aklıma Haşa ve Kella bende o düşünceyi düşünmeyim ALLÂH CELLE CELALUHU onu başıma getirmesin diye içimden geçirdim sonra olmasını istemediğim bir olay daha geldi sonra zaten ALLÂH CELLE CELALUHU HER ŞEYİ BİLİYOR dedim ve içimden öyle geçirdiğim için pişman oldum böyle geçirdiğim için dinden çıkar mıyım

selefi genç Çevrimdışı

selefi genç

Üye
İslam-TR Üyesi
Hayırlı akşamlar hocam ben günah işledim ALLÂH CELLE CELALUHU tarafından günah işlediğim için ALLÂH CELLE CELALUHU beni ve tüm Ümmet-i Muhammed'i affetsin ÂMİN aklımdan önceden olmasindan çekindiğim bir olay geldi aklıma Haşa ve Kella bende o düşünceyi düşünmeyim ALLÂH CELLE CELALUHU onu başıma getirmesin diye içimden geçirdim sonra olmasını istemediğim bir olay daha geldi sonra zaten ALLÂH CELLE CELALUHU HER ŞEYİ BİLİYOR dedim ve içimden öyle geçirdiğim için pişman oldum böyle geçirdiğim için dinden çıkar mıyım
kardeşim senin için endişeleniyorum böyle olmaz

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Üst Ana Sayfa Alt