Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Devle(ışid) Ile Ilgili Video-yalancı Fecir-tr Altyazılı

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
3:45'deki ahrar mücahidi kendisine yapılan onca işkenceye rağmen (ikhwa) kardeşlerim diyor Sübhânallah. Allah bunların elindeki esirlere yardım etsin. Müslüman esirlere uyguladıkları muamelede Esed'den farkları yok.

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
vx22a4H.jpg

3QNx6GP.jpg

Sadist:

Sadist, başkalarına acı çektirerek zihnen doyum sağlayan kimse anlamına gelir.

Ruhsal bozukluk sonucu ortaya çıkan durum.

Kötülükten ve kötülük yapmaktan zevk alan kişi.

Başkalarına acı çektirmekten zevk alan ve bununla doyum sağlayan kimse.

Işid militanlarında görünen psikolojik rahatsızlık. (bknz. Psikopat)

ebu el-fadl Çevrimdışı

ebu el-fadl

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
geçen ışıda katılan bir ODTÜ lü bir genç ile ilgili anılarını paylaşmışlarda ben o yazıyı başından sonuna kadar okudum ve vardığım kanılardan biri de şu; muaskerden aldıkları gençleri cepheye götürüyorlar bunlar esad askeri değip savaştırıyorlar... Gençlerin kiminle savaştıklarından kesin bilgili olduklarından emin değilim...

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
daha eklenicek çok şey var videoya ama diğer bolum de en kısa zamanda yayınlanır inşallah.
Allah emeği geçen kardeşlerden razı olsun. Amin.

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
video aynı zamanda almanca, Boşnakça ve arnavutça dillerine de çevrildi maşallah kardeşlere. İnşallah yakında 2. Bolum paylaşılıcak

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Agacin dalindan yapilan bir balta , yapildigi agaci kesmesi gibi bir sey bu.

Serefsiz harici kopekler , sizi muslumanlarin baltasi haline getirenlerle birlikte Allah azze ve celle sizleri kahreder insallah

Üst Ana Sayfa Alt