Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Davutoğlu ; 'suriye'de Rejim Ile Işid Işbirliği Içinde'

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

Muhammed Et-temimi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Az daha MİT'in içine sızmış bir muvahhid ajan olduğuna inanacaktım. Bu istihbaratı sana kim verdi.

Ben mit görevlisi olabilirim bunu hiçbir zaman bilemezsin...

hatayda yakalanan tır da türmenlere gidiyordu diyordu doışişleri bakanı.

turkmen tugayı sultan muhammed fatih şuan işide tanklarla saldırıyor...

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
şimdi yukarıdaki cümleleri iyice tahlih ve doğru analiz edin sonra konuşmaya devam edin,benim orada demek iştediğimi iyice kavrıyamamışsın anlaşılan orada denilmek istenilen ISID'in yaptıkları sayesinde ve esedin bile masum görüldüğü kamuoyundaki şekli anlatılmak istenmiştir,yoksa esedin meşruluğundan veya nasıl olurda tasvip edildiği manası çıkarılır Allah(c.c.) böyle bir afetten beni ve cümle Müslümanları korusun..

Bu söz zanlari kesiyor, kisi esede madur demiyor, biraz adil olup kisiye neyi kastettigini bir sorunuz.

Kisi kastini yazmis bulunmakda olup, ebu ducaneden son kez söyledigi sözler icin helallik almaya davet ediyorum aksi halde gerekeni yapacagimi demistim.

Ayip gercekten ayip, forumda iki kelam edemiyorsunuz, sizler hangi kafayla beraber ayni safda düsmana karsi savasacaksiniz, olsa olsa birbirinize SIKARSINIZ.

evet konuyu kapatacagim ebu dücane özür dileyip helallik dilemeni bekliyoruz.

E Çevrimdışı

ebu-dücane

Üyeliği İptal Edildi
Banned
admin arkadaş ben neye göre taşeron dedin onun delilini istedim eğer delili varsa özür dileyim eğer delil yoksa halen buna göre beni banlamak istiyorsan olayı vicdanına bırakıyorum

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kardes senden baska aciklama istemiyorum,

bakin cok sinirleniyorum, burada olan herkesin hesabini silerim.

Yazik ya, forumu dedikodu kahvesine cevirdiniz, o ona zindik diyor, o ona mit diyor.

hic mi Allah korkunuz yok ya. Nasil bu kelimeleri agziniza aliyorsunuz.

Sözleriniz nereye gidiyor farkindamisiniz.

Son mesajimdir.

M Çevrimdışı

Muhammed Et-temimi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ebu-dücane adlı üye bunlardan mı mesela. Kıvırmadan adam gibi açık konuş.

mit görevlisi isen çok acemisin. forumlara bilgi sızdıracak kadar acemi.

Mit görevlisi zaten ne yaptığını yazmaz o kadar salak değiller...Türkmen tugayı olan muhammed fatih sultanın tanklarla işde saldırdığı bir gerçektir ama..Bunu kendi hesablarına yüklediği videolardan görürsün..Türk devleti işid'e savaş açtı başta sosyal medya olmak üzere her yerdel saldırıyor islami birçok siteye baskı yapıyor.

İslahhaber
timeturk
haksozhaber
vs

M Çevrimdışı

Munadil

Üye
İslam-TR Üyesi
kişinin birinden hellalik istemesi o kişinin hür iradesine bağlı. bu konuda yapılan baskı batıldır, anlamı yoktur.

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Mit görevlisi zaten ne yaptığını yazmaz o kadar salak değiller...Türkmen tugayı olan muhammed fatih sultanın tanklarla işde saldırdığı bir gerçektir ama..Bunu kendi hesablarına yüklediği videolardan görürsün..Türk devleti işid'e savaş açtı başta sosyal medya olmak üzere her yerdel saldırıyor islami birçok siteye baskı yapıyor.

İslahhaber
timeturk
haksozhaber
vs

vs leri ile beraber ispat edebilir misin?

M Çevrimdışı

Munadil

Üye
İslam-TR Üyesi

İslahhaber
timeturk
haksozhaber
vs

devletin içinden mi bu istihbarat yoksa o bahsettiğin sitelerden mi?

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kişinin birinden hellalik istemesi o kişinin hür iradesine bağlı. bu konuda yapılan baskı batıldır, anlamı yoktur.

burada insanlarin birbirine zindik, mit demesine ses cikarmayalim mi.

Ya özür diler ya def olup gider, bunun baska altarnefi yok.

Sizlere ne olmus anlamiyorum.

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Benden baska bu konuya yanit yazani banlayacagim, bu konuda helallik alinmadan sonra konuyu kapatacagim, araya giren üyeleri de banlayacagim.

Son uyarim

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
peki neye göre taşeron dedin elinde delil varsa sun bende kabul edeyim benim istediğim sadece delil
ISID hakkında yaptıklatının yanlış olduğınu söyleyen alimler ve forumda aktarılan bilgiler varken neyin kanıtı olmalıki acaba..? artık bu konu sıktı herkes bildigi gibi inansın,inandığı gibi yaşasın..

M Çevrimdışı

Muhammed Et-temimi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hakkınızı helal edin kardeşler...Tevhid ehli arasını açmak isteyen başta şeytan sonra insi şeytanlara aldırmayın..Unutmayın ağzımızdan çıkan yazdığımız herşey kaydediliyor.Kıyamet günü aleyhimize olacak sözlerden kaçınalım..Selametle

E Çevrimdışı

ebu-dücane

Üyeliği İptal Edildi
Banned
inşallah sabırlı ol özüe ile ilgili bir duyuru yapayaım ki konu açıklığa kavuşssun umarım buna fırsat verirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...