Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru CİDDİYET

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
12 gündür bel ağrısı çekiyorum. Sinir sıkışması var sanırım. Bi arkadaşımın evini taşıdık asansör de yoktu. İlk güne nazaran biraz daha ağrım azaldı. Genel olarak sabahları kalktığımda ağrı şiddetleniyor. Gün içinde hafif ağrılar oluyor. Bende affaladim biraz. Haftaya salı bireysel antremanlarima başlıcam insaAllah
Hemen bi dikloron ya da volteren ile muscoril vurduraydin abi

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Alemlerin rabbi olan Allah'a hamd olsun. Bel ağrım kendi kendine peyder pey geçti. Ama son bir haftadır çok ciddi salgından etkilendik ailecek. Çok ciddi imtihanlar geçirdik 3 kez acile gittik. Allaha hamd olsun biraz daha iyiyiz. Hem bel ağrım hemde hastalık imtihanim bu süreçte motivasyonumu da ciddi etkiledi. Şimdi kendimi toparlamaya çalışıyorum. Bugün itibariyle yine başlıyorum kaldığım yerden

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Hep bu anı bekledin dime :) tuhhh insan moral verir azıcık. Ama göreceksin o gün gelicek :) :) not defterim dertlerle dolu şimdi buna kafa yoramam :)))

Evet acikcasi bekledim.
Ama uzulme, bende 3 kilo geri aldim :D
Zaten yazin diyet yapilmaz.
Diyet kışın yapilir. Bu hafta yine yiyecegim icin onumuzdeki hafta başlayak yine.
Gerci pastirma yazi var daha
Koca karı soğuklari en ideal zaman.
En yakın diyanet takvimi arkasina bakip
Diyet zamanini bildiriyom