Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cemaatte Rahmet Vardır Video !!!

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Esselamualeykum rahmatullahi ve berekad ebeden ve daime akhiler

Bu videoyu izlediğim her zaman duygulanıyorum elhamdulillah müslüman olduğum için.

ben müslümanım diyenden daha güzel sözlü ne olabilir.Vallahi yaptıklarımız riya değil sırf RABBİMİN rızasını istiyoruz ve Riyanın şerrinden RABBİME sığınıyorum.bu mübarek güzel günde kardeşlerimin cumasını kutluyorum.

6705

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
cezakallahu khayran kardeşim ..bende bu video yu çok severek izlerim ve her defasında gözyaşlarımı tutamam çok mükkemmel görüntüler bunlar....neshidde tam olmuş ne kadar da güzel...!hayırlı cumalaar...bu arada konuşan Abu hamza mı (pıerre vogel)

E Çevrimdışı

Ebu Enes

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Belkide zevce'leridir , o yüzden bakıyorlar ve anlıyorlardır :)

Çünkü ne olursa olsun bir bayanın yabancı bir erkeğe bakmasını ( Namaz kılıyor dahi olsa ) Tasvib edenlerden değilim...

Güzel bir tespit acaba onları orda namaza teşvik eden ne ? İlginç bu davranışları güzel ama eksikliklerle dolu... Unutmamak gerekir "İslam " algısını doğru anlamak lazım...

Üst Ana Sayfa Alt