Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çelişki.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I Çevrimdışı

islam63

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Site de vela-bera sıfır.! herkese kucak açmışlar."ne olursan ol yine gel" zihniyeti olmalı. ama aşırı tekfirciler gelmesin.aşırı dedikleri ne kadar aşırı onuda düşünmek gerek.çalgı haram ama çalgılı ezgiler gereğinden fazlasıyla mevcut.başı boş bir site.istediği gibi hareket ediyor olmalı.gördüğüm kadarıyla ufak bir uyuşmazlık oldugunda fikirlerde ÜYE İPTAL onları rahatlatıyor.Zafer olmalı onlar için.ALLAH RIZASI bu değil.ölçüsüzlük var.Rabbim bizleri muhafaza etsin.HAKKA ULAŞTIRSIN,AYIRMASIN .

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
bizler her tekfirci gibi sitenin girişine kafirler giremez şucu giremez bucu giremez diye bi yazı asmamızın alemi yok. saçma sapan bir bakış açısını sergilemişsin derdin ne senin ?

Bizim burda izlediğimiz menhecimiz belli ilmi münazalar bölümünden istediğin kadar faydalana bilirsin kimse seni zorla üye ol diye baskı yapmıyor.

I Çevrimdışı

islam63

Üyeliği İptal Edildi
Banned
: ) doğru.aşırı tekfirci.tekfir hastalığı söylemleriniz çok fazla.bu menhecten çıkmanız gerek diyorum.

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
selamun aleykum ,

sitede nerdeyse her görüsten üyeler var, ve kimseyi kendi istemedikten sonra atilmiyor, kisi eger konusurken, münakasa ederken terbiyesini koruyamayip artik hakaret derecesine giriyorsa, otomatikmen siliniyor, hem o uslubuyla daha fazla ne kendinisine nede üyelerimze rahatsizlik verebilsin..

selametle

E Çevrimdışı

enes malik

Üye
İslam-TR Üyesi
Site de vela-bera sıfır.! herkese kucak açmışlar."ne olursan ol yine gel" zihniyeti olmalı. ama aşırı tekfirciler gelmesin.aşırı dedikleri ne kadar aşırı onuda düşünmek gerek.çalgı haram ama çalgılı ezgiler gereğinden fazlasıyla mevcut.başı boş bir site.istediği gibi hareket ediyor olmalı.gördüğüm kadarıyla ufak bir uyuşmazlık oldugunda fikirlerde ÜYE İPTAL onları rahatlatıyor.Zafer olmalı onlar için.ALLAH RIZASI bu değil.ölçüsüzlük var.Rabbim bizleri muhafaza etsin.HAKKA ULAŞTIRSIN,AYIRMASIN .

sen önce kendi yorumundaki çelişkiyi bir çöz ,özellikle yorumundaki ilk satırı bir daha oku .

I Çevrimdışı

islam63

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ben dikkatle okudum yorumları.hakarete varmayan yorumlardaki üye iptalleri söylüyorum.sadece selam için iptal edilen üyeler.oy tekfir vs ile konularda gayet terbiye uslubu ile yazılan yorumların sonucu üye iptal.sebebi aslında nefsi.öfke,sinir.

ilk satırda çelişki yok.söylenenlerin aksi şeyler var sitede.anlatmak istediğimi anladınız veya anlamadınız.başka anlatacak mevzu yok.

Z Çevrimdışı

zor sevda

Üyeliği İptal Edildi
Banned
arkadaş ilkinde doğruyu söylüyor üye banlama pek iyi değil fakat kimin girip kimim girmeyeceğini yazmak ta boş bir şeydir

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
islam63 yapmış olduğun iftiranın bedelini elbet ahirette vereceksin!

Sizler gibiler zaten günahlarından ötürü müslümanı tekfir etmektedirler. Konuyu akideye getiriyorsun, iftira atıyorsun ve çalgılı ilahiyi örnek veriyorsun. Son derece cahilce bir yaklaşım.

Sitede ilmi olarak tüm zamanımızı tevhidi konulara, soru cevaplara ve cihadı anlatan video ile masa üstü resimlerine harcıyoruz. Buna rağmen gelip burada iftira ile konuyu başka yerlere çekenleri Allah'a havale ediyorum. Nice insan gördüm site sahipleri, sitesinde çalgı haram deyip TARKAN dinleyen, nice takvalı gördüm orda burada yazan ama telefonunda her türlü ....

Artık birileri ile uğraşmayı bırakın, kendi nefislerinize bakın. Siteyi beğenmiyorsanız buyrun güzelini siz yapın biz size tabii olalım.

Şuan sitemize giriş sayısı normal seviyenin az altı ona rağmen size bazı veriler vermek istiyorum.

İslami Kavramlar(120 kişi içeride)
Müslüman Şahsiyetlerin Bilmesi Gereken Bilgileri

Soru Cevap Bölümü(70 kişi içeride)
Kuran ve Sünnet Işığında Soru-cevap

Mizah(7 kişi içeride)
Hayata Gülümseyen Yüzünüz.

İslami Oyunlar(6 kişi içeride)
Birbirinden Güzel Oyunlar.

Evet sitenin 2-3 sene önceki hitini az çok bilenler vardır, neydi ne duruma geldi. Demekki çalışmamız sizlerin söylediği gibi boş şeylere değil ki, Allah'a hamdolsun Rabbimiz bize lutfetti ve bugün trde tevhidi forum kalmadı gibi birşey, sizler şeytanı sevindiriyorsunuz farkında değilsiniz buradaki kalemizde giderse merak ediyorum bazıları gibi sizler de sevinecekmisiniz.

Evet senin gibiler gibi,1 kaç sözde konuya takılıp kalmadık ve bugün tevhid arşivinde nette en değerli sitelerden biri olduk. Soru cevapda gününde yanıt verilen ender sitelerden olduk. Tüm bunlar için Allah'a hamd ederiz.

Evet niyetinde yazında belli tekfircileri atıyorsunuz demenle niyetini deşifre ettin. Allah ıslah etsin sizi ne diyeyim. Arka pencereden onlarca akidede saffını net edememiş içinde yöneticileride attığımızı göremiyorsunuz ya. Helal olsun ne diyeyim.

Ayıp diye bir kavram var.

Ama yazık...

Konu kilit. Daha hangi konunun akideye girip girmediğini bilmeyen bir cahile verecek zamana acırım...

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
ben dikkatle okudum yorumları.hakarete varmayan yorumlardaki üye iptalleri söylüyorum.sadece selam için iptal edilen üyeler.oy tekfir vs ile konularda gayet terbiye uslubu ile yazılan yorumların sonucu üye iptal.sebebi aslında nefsi.öfke,sinir.

ilk satırda çelişki yok.söylenenlerin aksi şeyler var sitede.anlatmak istediğimi anladınız veya anlamadınız.başka anlatacak mevzu yok.
İlk mesajından son mesajına kadar her an bizi tekfir edecekmişsin de , sana aşırı tekfir hastası diyecekmişiz gibi kaygılar taşıyor gibisin. Kafirlere verilen selamı site yönetimine (bana) vereni utanmadan savunuyor , bide atılmayı hak etmedi diyorsun! Tekfir sizin için hava su gibi zaruri ve tabii olduğu için , bizi yadırgıyor, bu kadar hassas olmayın diyorsunuz.
Hz. Ali (r.anh)ı tekfir edenler Aşırı tekfir hastalığına yaklanan SAPIKlar olduğu gibi bugün muslümanları , bizi , ummeti kendi hevalarıyla aşırı tekfir hastalığıına düşerek tekfir edenlerde Sapıklığa düşmüşlerdir. Kendileri gibi düşünmeyenleri, ya da kendilerinin tekfir ettiklerini tekfir etmeyenleri tekfir edenler; ayrıca tekfirin manilerinin bulunması sebebiyle amelin küfür olduğunu kabul ettiği halde bütün faiilleri kayıtsız şartsız muayyen tekfir etmeyenleri tekfir edenler her zaman sapıktır, bu siteden de sapık olarak da duyacaksınız.
Bunu bile bile buraya geliyorsunuz! Bizi tekfir edenleri tebrik edemiyoruz, Bizler Deyyus değiliz!
Tekfir haktır, kafirler muşrikler tekfir edilmesine rağmen , tekfir kılıçlarınızı bize doğrultursanız, Aşırı tekfir hastalığını bırakın diyoruz. İslamda olan tekfiri değil!
Bu sitenin ve İslamın tekfir kurallarını uymadığınız sürece Atacağımızı söylüyoruz, atıyoruz. Sonrada niye böyle oluyorm diyorsunuz!
Akıl ne güzel nimet !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt