Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Ülkede Müslümanlar Ne Iş Yapar

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Lgbtli alçakların,ramazan ayındaki yürüyüş ve sonrasındaki ortaya çıkan görüntüler ve azgınlıkta ve sapıklıktaki sınır tanımamazlıkları,erkek erkeğe sokak ortasında öpüşmeleri,kadınlarının çırılçıplak soyunmaları ve bunu yaparkende ramazan ayını seçmeleri ve müslümanların gözünün içine bakmaları, odtülü öğrencilerin ve diğer kafirlerin islama hakaret içerikli pankartları müslümanları utandırmazmı?
Ben artık müslümanım diyenlerden nefret eder hale geldim,bu kadardamı rezil olduk,namussuzlar cesur olmuş,müslümanların korkak olduğu bir ülkede yaşıyoruz,kimsede çıkıp eliyle tepki vermedi,büyle bir islam anlayışı batsın,yerin altı üstünden hayrlıdır bizim için,biz büyük günahlar işledikki büyleleriyle aynı havayı soluyoruz ve sesimiz çıkmaz olmuş,bu rezil alçaklar artık bizden korkmuyor ve adeta dinimizle dalga geçiyorlar,bizlerde korkaklar gibi gelip sanalda sadece tepki veriyoruz,bırakalım bu mücahidçilik ayaklarını,cihad ve şehadet nutuklarını,samimi değiliz,işkembeden sallamasını bilen bizler,iki yumruk sallayacak yüreğe sahib değiliz,lafada gelince ülkeler fethederiz,yazıklar olsun bize,biz bu dini nerden öğrendik arkadaş,bu kadar korkak ve yüreksiz olmayı nerden öğrendik,kendi dünyalık menfaatimizi düşünüyoruzda,canımızın derdine düşüyoruzda,bir lgbtli kadar panzerin önünde durmasını bilmiyoruz..
oruç tutuyoruz,namaz kılıyoruz,hatim yapıyoruz....vayy vayyy vayyyy..
Daha ne şerefzilikler göreceğiz,uyanmak ve biraz cesaret sahibi olmak için ne yaşamamız gerekr onu bilmiyorum...ama bir şey biliyorum...
Bu ülkede solcular,namussuzlar,ibneler ve tüm islama düşman olanlar bir olmuş ve dinimize saldırıyorlarken,bizler paramparça olmuş ve sadece birbirimize cesuruz,kafire korkak,müslümana cesur müslümanlardan nefret ediyorum...

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Alimlerden bile çıt yok... Avam ne yapsın.?.
image.jpg

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
10984030_10203373937909673_2708067844209515855_n.jpg

Cemaat'in yazarı: İslam'ı tasvip etmiyorum

Cemaatin gazetesi Millet'te yazan Ergun Babahan, LGBT'li sapkınların yürüyüşüne destek için İslam'ı hedef alan skandal bir tweet attı.

Cemaat'in yayın organı Millet gazetesinin yazarı Ergun Babahan cevap olarak İslam'ı aşağılayan tweet attı.

Babahan, Mustafa Akyol’un “İslam'a göre ateizmi tasvip etmiyoruz, ama ateistlerin insan haklarını savunuyoruz; savunmalıyız. Eşcinselliğe de böyle bakmalı bence.” şeklinde attığı tweete “biz de islamı tasvip etmiyoruz ama müslümanların haklarını savunuyoruz” diye cevap verdi.

Skandal tweetin ardından küstah yazara tepki yağdı.

ATEİST OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ

Babahan gelen tepkiler sonrası “Havuz'un müslümanı olmaktansa, milletin ateisti olmak yeğdir.” Şeklinde tweet atarak ateist olduğunu itiraf etti. Babahan daha önce de "Hz. Osman kutsal kitaba koymayı unutmuş, lidere çalmak helaldir" şeklinde tepki çeken çirkin bir tweet atmıştı.
..................

zindabad Çevrimdışı

zindabad

زينداباد
İslam-TR Üyesi
Kim kötülükleri görmeye alışır ve onları en azından kalbiyle inkar etmiyorsa onun imanı ya zayıftır ya da yoktur, ibadet etse bile.
Hadiste şöyle geçer(…buna gücü yetmezse, kalben karşı koysun. Bu da imanın en zayıf derecesidir)

ABDULAZİZ TARİFİ

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bize zalime ve zulme ses çıkarmayı öğretmediler, sadece namaz , oruç, hac ve başörtüsü ibadetlerin den başka bir şey anlatmadılar.

Müslüman zihnin din ve ibadet denince aklına cami, ezan, kandil, türbe, şeyh, yeşil sarık, başörtüsü, cin, peri, masal, mucize, kehanet, sır, musalla taşı, mezarlık ve yalnız -o da şekli kalmış- üç ibadet ritüeli; namaz, oruç ve hac neden geliyor sanıyorsunuz?

Oysa din ve ibadet bunlar mı demek?
.
-Huzur İslam Dininde Olduğu halde İslam Ülkelerinde Problem Ne? Neden İslam Ülkeleri Geri Kaldı?

“Problem Nerede” Biz İnsanları Doğada Üstün Kılan En Tek Özelliğimiz Olan “Beyni” Kullanmayı Bırakmak, Okumamak, Araştırmamak, Düşünmemek.. Özet Olarak Putperest İslamiyet Yaşamak;

Geri kalan İslam değildir, İslamı Yaşadığını zanneden topluluklardır..

M. İkbal’in tabiriyle “İslam’da dini düşüncenin yeniden inşasına”şiddetle ihtiyaç vardır.

Eylemi Beğenmiyorsak ,Önce Akıldan Başlayalım.

Farklı bir bakış açısıyla anlatmaya çalıştım...iğneyi önce kendimize batıralım.

Ahlu Tawheed Çevrimdışı

Ahlu Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kusura bakmayın ama ben Türkiye'de adam gibi cihad bilinçli erkek kaldığını düşünmüyorum. Her ufak bi cihadi tepkide 'maslahat' diye nefislerini susturuyorlar. 'Soğutmayın' da şeytanın ikinci oyunu. Olanlar vardı onlar da cihada çıktı zaten...

feto Çevrimdışı

feto

Üye
İslam-TR Üyesi
Ne mi yapar..!
1- Bu ülkede şükürler olsun Namazımı kılıyoruz orucumuzu tutuyoruz.
2- Dualarımızda bol bol laik devlete daim olsun diye hiç aksatmadan yakarıyoruz.
3- Elhamdülillah başımızıda artık her yerde örtebiliyoruz.
4- Televizyonlarda bol bol dizi takibi ve evlilik programlarını hiç kaçırmıyoruz.
5- Ehli tarik isek bol bol salavat vede zikir çekebiliyoruz..
işte rahat bir Müslüman amelleri..! ne mutlu ona..

Yapmadığımız tek şey ellerimizi açıp..Yarabbi.!! Şeriatı dünyaya hakim kıl bizleride böyle bir İslam devletinde yaşamayı nasip eyle..!..tabiki diyemeyiz demokrasi rejiminin bize sağladığı nefsi icraatlardan nasıl vazgeçeriz dimi..sonrada arasırada kalkar haşa kahrolsun şeriat..naraları..laiklik elden gidiyor diye bas bas bağırır..eeeeee sonundada sorulduğunda tabiki Elhamdülillah Müslümanız demyide ihmal etmeyiz.

Üst Ana Sayfa Alt