Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

BU REZİLLİK ARTIK DUR DE.....!!!!!

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Es Selamu Alaykum;

AtaPut Devrimini Gerçekleştirdiğinde Şunu Düşünmüştü. Din Artık Zayıfladı ve Müslümanlardan Kurtulduk Sonra Arkasından Gelen Soysuzlar Dine karşı savaşlarını her zaman sürdürdüler. O kadar ki Din Bu kadar gitmemişti insanlar gizlide olsa saklıda olsa Kuran okuyor dini toplantılar düzenliyor Allah'a karşı olan vazifelerini yerine getirmeye çalışıyorlardı.

Şimdi Düşünüyorumda AtaPut Bugünü görse AKP hükümetine Aynen şunu derdi.

Ben dahi bunu hayal edemezdim. Bu ülkede bir put olacaksa bu ben değil siz olmalısınız derdi.

Düşünün Artık Din adına bir çok soytarı istediği gibi konuşur istediği gibi giyinir olmuş ve bunlara dur diyen bir Allah'ın kulu bir cemaatte yok olmuş.!!

Bu gün bir haber kanalında islam adına Esra ELÖNÜ isminde Ne idiğü belirsiz Allah'ın Yüzünden Nurunu alıp İnsan sıfatından çıkarttıgı bir Mahluk Din adına ahkam kesiyor cümlelerinin içine artistlik kelimeler koyuyor Biraz felsefe biraz başka bir şey katarak üstadlarından ögrendiği dinsizliği dinmiş gibi karşısında Allah ve dini ile Alay eden bir guruha dinsizliği satmaya çalışıyor. Öyle Haddini Aşıyorki?

Üstadı İhsan EliAÇIK denen Ne idiğü belirsiz mahluktan alıntılar yaparak ondan da esinlenerek Bir Soru soruyor.!!!

Soru: "Allah'mı insanı Yarattı Yoksa İnsanlarmı Allah'ı Yarattı.?" SUBHANAALLAH.

Rabbim Sen bu insanı helak et Onu Yok et Onu Perişan et Onu Yerin Dibine Geçir Allah'ım ona Öyle Musibetler Gönderki Onu Zelil kıl Senin Dininle Alay eden Seninle Alay eden Bu Mahluku Perişan et Ey Rabbim (Aminnnn)

Ben Bu Duayı içimden gelerek yaptım.... Rabbimizin Üzerimizdeki Hakkını Korumalıyız.

Bu Sahsiyetsiz insan KANAL7 HABER7 Gibi İslamla insanları aldatan İslamla Allah'la insanları sömüren bir kanalın haber portalında yazılar yazıyor ve Bu sözlerine ragmen bir tek tepki dahi gelmiyor.!!!

Bir Alimin Dediği gibi; Bizler Hala islamın hoşgörüsünden mi bahsedeceğiz Bizler Hala tepkimizi gösteremeyecekmiyiz?

Bunların üstadları Bunların tapındıkları İFSADOĞLU ve taifesi Allah'ın Rasulunu Salaat ve selam ona ve ehline olsun.

Onun sözlerini Kanallarında Hice sayarken Vayy Hocam bu nasıl mükemmel bir tesbit bu nsıl bir anlayıs gibi pofpoflayan soytarı takımı ile içli dışlı olunmaya hala devammı edilecek.!

AKP yi öveceksiniz Şeriatı Yereceksiniz.

Fazıl Say Denen kafire tepki göstereceksiniz.!

Lakin Fazıl Saydan Daha Aşşalık insanlara Tepki Göstermeyeceksiniz Öylemi.

Allah'ın Bunlar ile birlikte bizleri helak etmesinden korkmamız Lazım

Tepkimizi göstermemiz Bu konuda ki net tavrımızı ve durusumuzu belli etmemiz lazım.

SEN ALLAH'ın Dini ile Alay eden Allah Resulunu Yalanlayan bir insana sempati besliyorsun. Onun Hakkında iyi düşüncelerin var.! ve Ben Senden beriiyim Dememiz Lazım.!

Alın size Demokrasi Bakın Savundugunuz Adamların Yaltakcıları Artık Allah'a Dil uzatıyor Onun yaratmasını sorguluyor Budistleri Rahipleri Herkesi Cennete sokuyor.!

Ey Belamlar Bekleyin Allah'ın Azabı sizlere Çok Yakındır.!

Ve Ben buradan İslami Köşe Yazarlarına sesleniyorum.!

Artık süslü cümleler kurmayı bırakın Bunların yolundan dönün ve Köşelerinizde Ahkam kesmeyi Bırakın Bunların Gerçek Yüzlerini Anlatın!

Sohbetlerinizde Bunları Anlatın.!

Kemalistlerin peşini bırakın Onlardan size bir zarar gelmez artık.!

Tehlikenin Farkında değilmisiniz.?

Tehlike İçinizde Hoca dediklerinizde.

Tefsirci dediğiniz Soytarılarda.!

Ey Kalemleri ile Hakkı Eğip Büken Allah'ın Dininden Bir pay dahi alamamış zavallı yazarlar takımı!

Bakın İslam Üzerine Din Üzerine Fikirler ürettiğiniz Sizin Sahibiniz Rabbiniz ve Resulu Hakkında Neler söylüyorlar Onlara karşı tepki göstermeyecekmisiniz.!

Yazılar yazmayacakmısınız.?

Bunları Yapmayacaksanız Sizde Bekleyin Bekleyenlerle Beraber Azabın Ansızın Gelmesini!

Siz Peygamberin Cicek Sevgisinden Kedi Sevgisinden Bahsede durun.!

Allah'ın tüm emirlerini Ayaklar altına almış sözde islamcı erkek ve kadınlar hakkında asla ama asla konuşmayın.!

Siz ki Kadınlarınızın Üzerinizden Hicabı Kaldırınız.!

Allah'da sizin üzerinizdeki Hicabı Kaldırmıştır.!

Ey Rabbim Biz Seninle Dininle ve Göndermiş Oldugun Hz Muhammed Sallallahu aleyhi ve sellemle Alay eden Emir ve yasaklarını eğip büken, Yolundan Dönen ve İnsanlarıda bu yoldan Döndürmeye çalışan Bu Mahkluklardan Beriyim(Z)

Sen Kalbi islama kapanmamışlara hidayeti nasip et onların azgınlarınıda helak et ki Bu belki bir ibret olsun.

Ey Allah'ım Sen Bizlere Basiret ve İman ver Sen bizleri sapıkların yolundan uzak tut Bizleri Doğru olan ve Doğruların Yoluna ilet.

Bizleri Koru ve Gözet Sen Dinin için Çalışanları ve Seni ve Rasulunu Sevenleri Korursun Bizleride Koru.

Ayaklarımızın altından ve üzerimizden bizi Helak Etme.

Allah'ım Sen Günahlarımızı Affet Bizleri Fitnelerden Koru ve Kabir azabından da Koru.

Rabbim Sen bizlere Güç ver ve Senin Yolunda Cihad Eden Kullarını Koru ve Onları Muzzaffer Kıl.

Rabbim Sen Müslümanların arasındaki Ayrılıkları kaldır ve Bizi Birleştir.

Amin.

ser-a Çevrimdışı

ser-a

Üye
İslam-TR Üyesi
Ülkelerde dinin adı,bazen islam,bazen demokrasi,bazen,laiklik,bazen,kemalizm,bazen paganizm,bazen hırıstıyanlık,bazen yahudilik,bazen putperestlik şeklinde tezahür edebiliyor.Bunların yılmaz bekçileri de hiç rahatsız olmadan bunları kutsayabiliyorlar.
Din demokrasi ise demokraside eşitlik ilkesine göre tekfir etmek yasaktır.Din laiklik ise,kimse kimseye inancı gereği baskı yapamaz.Din kemalizm ise,atatürk ilkelerine bağlı kalmak zorunda kalırsın.Din budizm ise,resim ve heykellere tazimde bulunursun.Din papanizm ise,doğa kendi kendine,dünya kendi kendine döner,herbirinin tanrı ve tanrıçaları vardır.v.s.Oysa biz la ilahe ilallahı kabul etmeliydik.İslamiyet mahalle baskısıyla hüküm kılınamaz.Gerçekte mahallede de delikanlı adam da kalmadı.Herkes yağtığı eylemden ve söylediği iyi veya kötü sözden kendisine gelecek demokratik ceza kadar korkar.Allah korkusundan sakınmayan söz ve eylemler laik bir ülkede yaptırıma tabi tutulamaz.Sen mahalle baskısı yaparsan,mahalle delikanlısının gücü kadar karşındakini ürkütebilirsin.Kanun karşısında birine gösterdiğin baskının daha fazla cezai karşılığına muhatap olabilirsin.Bir ülkede,ben islamı red ediyorum diyen onurlu bir adam çıkarsa karşına,ona göre cephe alabilirsin,ona karşı herkes aslan kesilir.Ama laik sistemin ayakta kalmasını sağlayan ve kullanılan bir takım din önderleri ve onu takip eden müslümanım diyen ama itaat etmeyen halk kitlesi dinin özüne dönmezler,dini red edenden daha fazla dine zarar verirler ve sistemde itilen ve kakılan hep gerçek dindarlar olur.Bu nedenledir ki,birliktelik sağlanmaz,sadece ne yapılacağı düşünülür.Kişilere göre din konusunda pozisyon almak ve tepki göstermek sadece şov yapmaktan ve sahte kahraman ortaya çıkarmaktan ibaret kalır.Çünkü rakiplerin daha donanımlı.

Üst Ana Sayfa Alt