Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

BİR ANNENİN ÖZLEMİ

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
BİR ANNENİN ÖZLEMİ
Sevgili yavrum!Sadece bu sabah için içimden ağlamak geldiği halde yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim.
Sadece bu sabah için,ne giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek,giydiğin okul kıyafetinin sana ne kadar yakıştığını söyleyeceğim.
Bu sabah bütün işlerimi bırakıp,seninle okula geleceğim.sonra birlikte parka gidip salıncaklara bineceğiz.
Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp,bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyeceğim.Öğleden sonra telefonun fişini çekip bilgisayarı kapatacağım ve arka bahçede oturup seninle köpükten balonlar uçuracağım.
Bu öğleden sonra büyüdüğünde ne olacağın hakkında hiç canını sıkmayacağım.Ya da seni ilgilendiren konularda ikinci bir düşünce üretmeyeceğim.
Bu öğleden sonra kurabiye pişirirken bana yardım etmene izin vereceğim ve tepende dikilp düzeltmeye çalışmayacağım.
Bu gece seni kollarımda tutacağım ve nasıl olduğunu,seni nekadar çok sevdiğimi anlatacağım.
Bu gece sen dua ederken,parmaklarımı saçlarımda dolaştırıp,bana en büyük armağanı verdiği için Allah a şükredeceğim.
Kayıp çocuklarını anne ve babaları düşüneceğim.
Yatak odaları yerine çocuklarının mezarlarını ziyaret edenleri ve hastane odalarında donuk bakışlarla, daha fazla içlerinde tutamadıkları çığlıklarıyla hasta çocuklarını seyreden anne babaları düşüneceğim.
Ve bu gece yanağına iyi geceler öpücüğü kondurduğumda, seni biraz daha ve biraz daha uzun tutacağım kollarımda

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
oyyyyyy :agliyorum özlem zordur bılırım kı bu özlem anneye karşıysa :agliyorum helekı yanında olupta duyulan özlem offff offffffffffffffffffffffffffff :agliyorum :agliyorum :agliyorum

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ginger ' Alıntı:
oyyyyyy :agliyorum özlem zordur bılırım kı bu özlem anneye karşıysa :agliyorum helekı yanında olupta duyulan özlem offff offffffffffffffffffffffffffff :agliyorum :agliyorum :agliyorum
:(:(:(

Üst Ana Sayfa Alt