Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Bayram Namazı İçin İstanbul'da Tavsiye Edebileceğiniz Bir Yer Var mı?

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum. Allah'ın izniyle bayramda Türkiye'de olacağım bayram namazı için İstanbul'da tavsiye edeceğiniz bir yer/dernek var mı? Böyle kalabalık bir ortam falan. Anadolu yakasında olursa daha iyi olur ama farketmez.. Adresi ile beraber yazarsanız daha iyi olur. Allah razı olsun.

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun :) Yalnız bu derneklerin her biri ayrı ayrı bayram namazı düzenliyor mu? Böyle toplu namaz organizasyonu falan yok mu?
Toplu organizasyon bilmiyorum takip etmek lazım ahi der cuma, teravih bayram namazı ve neredeyse vakit namazlarin tumunu kiliyorlar toplu mescidde

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Toplu organizasyon bilmiyorum takip etmek lazım ahi der cuma, teravih bayram namazı ve neredeyse vakit namazlarin tumunu kiliyorlar toplu mescidde
Anliyorum. Ahi-der'e gelirsem görüşürüz inşallah :)

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kendi mahallemdeki akhilerle teblig calismasi baslatmistik onlar durdular cok misafirler agirladik pakistan afgan tunus endonezya ozluyorum gelemiyorlar daha alimler birligi uyesi cogu sonki olaylardan sonra biz bize kaldik

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Koy hayatini oldum olasi sevmisimdir sehre uzak ders verecek insan coklugu arti ALLAH in bereketini her daim gorebilmek muhim mesele :)

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bizim hoca bu aralar cemaatle kafayi bozdugu icin gidecek sanirsam tain bekliyordu rasulallah in sunnetini tatbik ederken cekmedigi eza kalmiyor hakkinda hayirlisi :)

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bayram Namazını açık alanda / 'musalla'da kılma sünnetini ihya etmek, hanım kardeşlerimizin de namaza iştirak etmelerini sağlamak için bu sene BAYRAM NAMAZINI AÇIK ALANDA kılıyoruz inşallah.
Yer : E-5 karayolu (yanyol) üzeri, İSKİ su arıtma tesisi yanı, Küçükçekmece/İstanbul
Saat: 06.23

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bayram Namazını açık alanda / 'musalla'da kılma sünnetini ihya etmek, hanım kardeşlerimizin de namaza iştirak etmelerini sağlamak için bu sene BAYRAM NAMAZINI AÇIK ALANDA kılıyoruz inşallah.
Yer : E-5 karayolu (yanyol) üzeri, İSKİ su arıtma tesisi yanı, Küçükçekmece/İstanbul
Saat: 06.23
İbtal oldu çarşamba inşeAllah

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
DUYURU DUZELTME Bayram Namazını açık alanda / 'musalla'da kılma sünnetini ihya etmek, hanım kardeşlerimizin de namaza iştirak etmelerini sağlamak için bu sene BAYRAM NAMAZINI AÇIK ALANDA kılıyoruz inşallah.
Yer : Ulaşımın daha kolay olması için İBB Sosyal Tesislerin alt tarafında kılınacak inşeallah. Metrobüs ile gelecek olanlar İBB durağında inebilir
Saat:06.30

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
DUYURU DUZELTME Bayram Namazını açık alanda / 'musalla'da kılma sünnetini ihya etmek, hanım kardeşlerimizin de namaza iştirak etmelerini sağlamak için bu sene BAYRAM NAMAZINI AÇIK ALANDA kılıyoruz inşallah.
Yer : Ulaşımın daha kolay olması için İBB Sosyal Tesislerin alt tarafında kılınacak inşeallah. Metrobüs ile gelecek olanlar İBB durağında inebilir
Saat:06.30

Akhi ozelden telini gonderebilir misin sabah bulamazsam ariyayim seni

Üst Ana Sayfa Alt